Gardırop Savaşları 18 Ekim 2016 Salı Kına Gecesi Puan Durumu


Gardırop Savaşları 18 Ekim Salı Günü yarışmacılarımız Kına gecesine gidiyorlarmış gibi alışverişlerini yapıp jürimizin karşısına çıkarak günn birincisi olmaya çalışırken tv8 ekranlarından yayınlanan ne giysem yakışırda gelinlik konsepti olması iki programın birbirine yakın konsept seçimi hoş bir tesadüf olarak görüldü. Günün sonunda en iyi konsept uyumunu yakalayan yarışmacımız günün birincisi olurken jurimizde kendilerinin önerdiği konsepti göstererek adaylarımıza bu konuda yardımcı olacaklar.

yarışmacılarımız haftanın finalinden bir gün öncesinde 500 lira ile en iyi konsepti yakıştırmaya çalışacaklar kendilerinin bu konsept için hazırlayacak olan güzellerimiz kendilerine verilen süre içerisinde alışverişi yapıp belirlenen noktada bir araya gelip villaya dönecekler ve makyajı tamamlamanın ardından podyuma çıkacaklar Beş yarışmacımız birinci olmak için uğraş verecekler zorlu geçen haftalarının ardından büyük ödül olan arabayı kim kazanacak alışveriş yapmak için harekete geçtiler ellerinde bulunan bütçe ile kendilerine belirtilen konsept için alışveriş yapan yarışmacılarımız kendilerine verilen süre içerisinde alışverişlerini tamamlayıp toplanma yerine gidip ardından makyaj için ve aldıkları elbiseleri giyerek podyuma çıkacaklar kendilerine verilen 500 lira ile gün birincisi olabilmek için uğraş verdiler.

Fox Tv nin yaz sezonun sonlarına doğru yeni sezon yayına başladığı moda programında aynı saat diliminde kısmetse olur gibi fenomen bir program olması aynı formatta bulunan tv 8 ekranlarında yer alan ne giysem yakışır ile birlikte sıkı bir rekabet olduğunu söyleyebiliriz bunun yanında yayın devam ederken başlayan show tv de yayınlanan gelin evi programı başlıyor başarılı programımız böylesine zor rakiplerine rağmen kendi yayın saati içerisinde yukarılarda olmayı başarıyor umarız bu başarı her gün daha çok artarak devam eder.

Gardırop Savaşlarında bugünkü alışveriş ve konsept kombini ile birlikte podyuma çıkan yarışmacılarımız kendileri hakkında jürimizden eleştirileri ve övgüleri alarak bir dahaki podyuma çıkma süresince eksik olarak gördüğü seçimlerini düzeltemeye çalışacaklar. Gün sonunda Gardırop Savaşlar Yarışmacıların Aldıkları Puanlar Şu şekilde oldu.

Aycan 6 Marina 3 Gizem 11 Özden 10 Meryem 7

Jürimiz ortak kararla Günün birincisi ise Gizem oldu

gardırop savaşları 18 ekim,gardırop savaşları günün birincisi, gardırop savaşları günün finalini kim kazandı, gardırop savaşları kına gecesi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın