Gardırop Savaşları 2017 Sezon Finali Kim Birinci Oldu


Fox tv ekranlarında yayınlanmakta olan moda programı kategorisinde zirvede yer alan Gardırop Savaşları sezonun sonua gelmiş durumda.Öyle ki bu sezonun birincisinin belli olacağı bu son bölümde yarışmacıların heyecanı haraketlerinden çok bariz belli oluyor.

Sezon boyunca jüri üyelerinin her gün belirlemiş oldukları konsepte göre uygun konbinler yaparak jüri üyelerinden yüksek puan almaya çalışan yarışmacılar sezon finalinde son kez jüri üyelerinin belirlemiş olduğu konsepti yaparak yarışmanın birincisi olmak istiyor.Yarışmacıların birinci olmak istemelerinde ki bir diğer sebepde yarışmanın birincisine verilecek olan Araba ödülüdür.

Hal böyle olunca yarışmacılar son haftada bütün sezon boyunca öğrendikleri bilgileri kullarak konbinler oluşturarak birinci olmaya çalıştılar.
Gardırop Savaşları 2017 birincisi Gizem Dinibütün oldu.Gizem için Yarışmanın geneline baktığımız zaman bazı günlerde düşüş içerisine girmiş olsa da istikrarını bozmadan devam etmesi ile yarışmada birinci olmayı hak etmiş gözüküyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın