Gardırop Savaşları 26 Ağustos 2016 Haftanın Finali


gardırop-300x300Hafta içi jüri üyelerimizin belirlediği konsepte göre giyinerek gün birincisi olmaya çalışan adaylarımız haftanın son günü olan cuma günü ise hafta birincisi olmaya çalışmanın yanında hafta içi performanslarının göz önüne alınarak evden ayrılmamak için büyük bir çekişme içinde uğraş veriyorlar. 26 Ağustos cuma günü Puan durumu olarak Gizem 46 Su 44 Luvrita 37 Aycan 35 Ayçe 34 puan almıştı  podyuma ilk çıkan su olurken jurilerimiz çata ve gönmlek tercihinde bulunan yarışmacımızı genel anlamda beğendiklerini dile getirirken jurimizin kendisine kimin elenebileceğini sormasına yanıtı aycan ve ayçe olabileceğini söylerken bunu puan durumuna göre söylediğini şahsi fikrinin luvritanın gitmesi gerektiğini düşündüğünü söyledi.

ikinci yarışması Luvrita podyuma çıktı konseptini seçerken bir arkadaşının yapmış olduğunu restorant açılışına gittiğini düşünerek hazırlandığını belirtti.  jurimiz seçimini genelde doğru bulurken beyaz bir renk seçmesinin daha iyi olabileceğini ve çanta seçiminin yanlış olduğunu söylediler. Luvrita elenmeye aday olarak ise Ayçenin olabileceğini belirtt.

Su için jürilermiz yaşından daha büyük seçimler yaptığını bu durumun kendisine yakışmadığını ve hanım teyze gibi olmuşsun sözleri ile belirttiler.

Gardırop Savaşları Puan Durumu

Su 70 Luvrita 51 Gizem  60 Ayçe 46 Aycan

Haftanın final öncesinde yarışmacılarımız alışverişe çıkarak kendi bütçeleri doğrultusunda elbiselerini beğenmeye çalışırken yapacakları kombine uyumlu modelleri bulmak için uğraş verdiler  kendi seçtikleri bir konsept ile podyuma çıkacak olan birinci olmak yarışan adaylarımız kendi seçimi olan konsept için elbiselerini seçtiler juri üyeleri haftanın birincisi olarak  Su’yu seçerken  yarışmaya veda eden isim ise   Ayçe oldu

gardırop savaşları 26 ağustos,gardırop savaşları günün birincisi, gardırop savaşları günün finalini kim kazandı, gardırop savaşları kim elendi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın