Gardırop Savaşları 30 Mayıs 2016 Günün Finali Kim Birinci Oldu


gardırop-300x300Haftanın ilk gününde yarışmacılarımız etek konseptli bir kombine yaparak jüri karşısına çıkarlarken gün başında yenii yarışmacı aleyna öztürk eve yeni yarışmacı olarak dahil oldu. Alışverişlerini tamamlayıp evde kombinelerini oluşturmalarının ardından makyajlarını tamamlayarak gün birincisi olmak için jürinin karşısına çıktılar.

Açelya ilk olarak podyuma çıktı jürimiz açelyayı beğendiğini tek dezavantaj olarak dekoletesinin fazla olduğunu zira ayaktayken sıkıntı olmamasına rağmen eğilip kalkarken sıkıntı olabileceğini bunun yanında çanta seçiminin farklı olmasının daha iyi olacağına inandığını belirttiler

Serap için jürilerimiz ayşe brav normalde serapın kombinini başka zaman olsa beğenmeyeceğini lakin serap üzerinde çok iyi oturduğunu ve beğendiğini dile getirirken diğer jürilerimiz kendisiyle aynı fikirde olduğunu söylerken makyaj konusunda doğru tercihlerde bulunduğunu söylediler.

Aycan için ise yapılan yorumlar ise şu şekilde oldu Raşit saç seçimi ve gözlük seçiminin çok uyumlu olduğunu bu nedenle beğendiğini belirtirken mat payetler moda olduğu için tercihi bu şekilde olması kendisini çok daha zarif göstereceğine inandığını belirtirken Açelyanın jürinin kendisine tek düze diye belirtilmesine rağmen Aycan’ın daima aynı tarzda olmasına rağmen bu şekilde yorum almamasını kendisini üzdüğünü dile getirirken jürilerimiz böyle bir betimlemede bulunmadıkları aldığı gün birincilikleri veya ikincilikler ile kendisini beğendiklerini şu aşamada kendisinin yaptığının ego olduğunu söyleyerek Açelya’nın yanlış düşündüğü dile getirdiler.

Aleyna kombinesi için seçtiği renklerde fıstık yeşili 2016 yazının en moda renklerinden birisi olduğunu bu renkleri seçmesinin çok daha güzel olacağını düşündüklerini dile getirdiler

Su japon çizgi karakterini kendisine model olarak seçtiğini belirtirken jürilerimiz bu seçimin bir kostüm olarak değerlendirebileceğini bu neden çok fazla görüş bildirmek istemediklerini söylediler

Gizem Ay Seçtiği uyum olayının beğenildiğini son dönemde yaptığı seçimlerinin kendisinin moda konusunda gelişiminin göstergesi olduğunu lakin bugünkü kıyafetinde saç ve makyajının daha uyumlu olabileceğini belirttiler.

Yağmur genel anlamda beğenilirken jüri üyesi raşit ise kendisi için her daim aynı kıyafetleri seçtiğini farklı seçimlerin olması gerektiğini eleştiri olarak kendisine sundu.

Gizem Ayşe Brav etek seçimini beğendiğini fiziğine uygun olarak bir seçim yaptığını ayakkabı seçiminide beğendiğini tek olumsuzluk olarak çantanın olmamasının çok daha iyi olacağını düşündüklerini dile getirdiler.

Jürimiz ortak kararla günün ikincisi Serap oldu Günün birincisi ise Açelya oldu

 

 

gardırop savaşları 30 mayıs,gardırop savaşları günün birincisi, gardırop savaşları günün finalini kim kazandı, gardırop savaşları kim elendi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın