Gardırop Savaşları 31 Mayıs 2016 Salı Günün Finali Kim Birinci Oldu


gardırop-300x300Haftanın ikinci gününde yarışmacılarımız dantel konsepti için en güzel kombini yapmak için uğraş verirken işin uzmanları tarafından saç ve makyaj işini işinde uzman kişilerin ellerine emanet ettiler

ilk podyuma çıkan Aleyna oldu siyah renk tercihinde bulunurken jürimiz elbise seçimi zarif bir şekilde kullanıldığını ve doğru bir kullanım ile farklı bir hava katacağı konusunda fikir birliğinine varırken çanta konusunda doğru seçim olmadığını söylediler.

Gizem Ay turkuaz ceket ile podyuma çıkarken raşit bey elbiseyi beğenmediğini lakin renk seçiminin düzgün olduğunu dile getirirken makyaj ve saç uyumunun düzgün olduğunu söylediler dekoltenin fazla olduğunu biraz daha düşük dekolte tercih sebebi olması gerektiğini söylediler.

Aycan saçlarının kesilmiş bir şekilde jürimizin karşısına çıkarken renk olarak siyah rengi tercih etti jürimiz saçlarının yeni halini çok beğendiğini dantel elbisenin etek boyunun biraz daha uzun olması gerektiğini böyle bir seçim yaparsa daha çok yakışacağını söylerken diğer jürimiz aycanın yarışmaya katıldığı günden bu yana gelişim gösterdiğini bu durumun kendilerini mutlu ettiğini çanta uyumunun doğru olduğunu fakat ayakkabı seçiminin yanlış olduğunu söylediler. Dünkü yayında açelya arasında problemin devam ettiğini öğrenen jürimiz iki adayımıza bu dargınlığı sona erdirmelerinin daha iyi olacağı yönünde tavsiyelerde bulundu.

Serap beyaz ağırlıklı bir renk tercihinde bulunurken dantelin etek üstüne yapılmasında masa örtüsü gibi görünmenin dışında güzel olduğunu söylerken farklı bir tarz denemenin beğenilme konusunda olumlu yorumlar almasada kendisinin gelişimi hakkında olumlu bir sonuç vereceği konusunda serap için kendi yolunun doğru olduğunu ve denemelerine devam etmesi yönünde tavsiyede bulundular.

Açelya Siyah rengini tercih ederken çantasının yanlış seçim olduğunu saç ve makyaj uyumunu çok beğendiklerini botlarının model olarak uygun olurken renginin yanlış seçim yaptıklarını düşündüklerini diler getirirken jüriden ayşe hanım elbisenin modelini beğenmediğini söyledi.

Gizem Renk uyumu konusunda yarışma başından bu yana bakıldığında renk uyumu konusun ciddi bir aşama kat ediğini gözlük seçiminin yerinde olduğunu ve çok beğendiğini belirten ayşe hanımdan tam not aldı gül ise dinamik ve modern bir seçim yapmasını takdir ettiklerini çantanın siyah olması durumunda kesinlikle tam bir uyum içerisinde olabileceklerini söylerken raşit çok güzel olduğunu dile getirdi.

Su tranparan siyah bir elbise tercihinde bulunurken su bir partiye katıldığını düşünerek hazırlandığını söylemesine rağmen bu bekarlığıa veda partisi için çok resmi bir elbise seçimi olduğunu söylerken gül hanım ise pantalonunu çok  beğendiğini genel bir beğenme hali içinde olduğunu söyledi.

Yağmur siyah beyaz bir renk tercihinde bulunurken genel anlamda iyi olurken sade bir tercih yapıldığı ve bir iki eksiklik dışında güzel bir seçim olduğunu dile getirirken günlük kıyafet seçimi şeklinde görünümü aldığını belirttiler.

Jürimiz ortak kararla günün ikincisi Gizem Dinibütünoğlu oldu Günün birincisi ise Aleyna oldu

 

 

gardırop savaşları 31 mayıs,gardırop savaşları günün birincisi, gardırop savaşları günün finalini kim kazandı, gardırop savaşları kim elendi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın