302 Found

302

Found

The document has been temporarily moved.


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.


Gardırop Savaşları Asena Ayyüce Sezer Kimdir


Gardırop Savaşları yeni saatinde yayına devam ederken bu geçtiğimiz hafta cuma günü emel yarışmaya veda etmesinin ardından yeni yarışmacı merak ediliyordu Asena Sezer 20 yaşında öğrenci istanbulda ikamet ediyor anne tarafı göçmen baba tarafı sakaryalı ailesi ile birlikte yaşıyor istediğin her şeyi yapabilirsin yeterki iste mantığında olan birisi azimli birisi ve yarışma içerisinde kendisinden daha dişli birisini görmediği için katılmaya karar vermiş diğer rakiplerinin kendisinden korkması gerektiğini belirtti.

gardirop-savaslari-asena-sezer-kimdirFox Tv ekranlarında hafta içi 12:45 saatinde yayınlanmaya başlayacak programda birbirinden iddalı 5 yarışmacı her gün onlara verilen konsepte göre kıyafetlerini seçip jüri üyelerinin önüne çıkıp birinci olmaya çalışacaklar kendilerine alışveriş yapmak için 2 saat süre verilecek adaylarımız bu süreç içerisinde belirlenen bütçe ile en güzel kombine yapmaya çalışacaklar tv8 ve diğer kanallarda moda uyumlu yarışma programları yapılmışken yaz sezonuna girmeye başladığımız GARDIROP SAVAŞLARI YARIŞMACILARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ. bu dönem içerisinde öğlen kuşağı için farklı bir taktik uygulayan fox tv kanalı bakalım bu taktiklerinde başarılı olabilecekmi sosyal medya hesaplarının hemen açılmaya başlandığı gözlemlenirken yarışmacılar arasındaki rekabetin ilk andan itibaren yüksek olduğunu gözlemliyoruz

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın