Gelin Evi 1 Eylül 2016 Fatma Hanımın Evi


fatmaGelin Evi 01 Eylül Perşembe günü Fatma Hanım misafirlerini istanbul Başakşehir’de olan evinde ağırlayacak. Pazartesi Ezgi Hanım Salı Tuğçe Hanım Çarşamba Gamzenur Hanım Perşembe Fatma Hanım Haftanın Finali Cuma Günü ise Hatice Hanımın evinde olacak Gelin Bugünkü ev sahibimizi yakından tanıyalım

Fatma Hanım 25 Yaşında İstanbul da yaşıyor 2.5 aylık evli Bulgaristan Göçmeni Bilgisayar Programcısı evindeki renk uyumuna çok güveniyor tasarım işlerine yatkın olduğu için diğer adayların kendi evini beğeneceklerine böylece en yüksek puanı alarak yarışmayı kazanacağına inanıyor.

Haftanın birincisi olmak için bütün hazırlıklarını tamamlayan yarışmacımız bugün misafirlerini ağırlayıp en yüksek puanı almak için çabalayacak oturma odasından yatak odasına mutfağına kadar misafirlerine ikramlarından kendi düğünü çeyizleri ve düğünde ve kınasında giydiği kıyafetlerle yarışmanın galibi olabilmek için çaba gösteriyor. Diğer adaylarımızda bugünkü ev sahibimizin evindeki dekordan düzene kadar her konuda fikirlerini paylaşarak gelinimiz hakkındaki düşüncelerini paylaşacaklar cuma günü haftanın finalinde altınları kazanmak için uğraş verecek olan adaylarımız bu süreç içerisinde yaşananlar show tv kanalında hafta içi her gün 13:00 de ekranlara geliyor.

gelineviFatma Günü Kaç Puan Alarak Kapattı

Program Sonunda ise Fatma Hanıma  Ezgi 8 Gamzenur 5 Hatice  5 Tuğçe Alp 5  puan verdi  Böylelikle 23 puanla günü kapattı. 

Gelin Evi 01 Eylül, Gelin Evi 01 Eylül 2016 Fatma , Gelin Evi 01.09.2016, Gelin Evi Fatma, Gelin Evi Son Bölüm izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın