Gelin Evi 14 Eylül 2016 Deniz Hanımın Evi


gelin-evi-denizDeniz Koz 23 Yaşında Kocaelinde ikamet ediyor Muhasebeci olarak çalışıyor  3 aylık evli aslen edirneli olan gelinimiz eşi kendisine evlilik teklifinden bulundak sonra askere gittiği için asker yolu gözlemiş.

Deniz hanımın annesi kızının ailesini çok seviyor kızının doğru bir aileye gelin gittiğini belirtirken gelinlerimiz yemek takımın düzenini çok beğendi.

Haftanın birincisi olmak için bütün hazırlıklarını tamamlayan yarışmacımız bugün misafirlerini ağırlayıp en yüksek puanı almak için çabalayacak oturma odasından yatak odasına mutfağına kadar misafirlerine ikramlarından kendi düğünü çeyizleri ve düğünde ve kınasında giydiği kıyafetlerle yarışmanın galibi olabilmek için çaba gösteriyor. Diğer adaylarımızda bugünkü ev sahibimizin evindeki dekordan düzene kadar her konuda fikirlerini paylaşarak gelinimiz hakkındaki düşüncelerini paylaşacaklar cuma günü haftanın finalinde altınları kazanmak için uğraş verecek olan adaylarımız bu süreç içerisinde yaşananlar show tv kanalında hafta içi her gün 13:00 de ekranlara geliyor.

gelineviDeniz Günü Kaç Puan Alarak Kapattı

Program Sonunda ise Deniz Hanıma  Tuba 9 Seda 7 Elif 8 Tuba 5 puan verdi  Böylelikle 29  puanla günü kapattı. 

Gelin Evi 14 Eylül, Gelin Evi 14 Eylül 2016 Deniz , Gelin Evi 14.09.2016, Gelin Evi Deniz, Gelin Evi Son Bölüm izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın