Gelin Evi 18 Şubat 2016 Hatice Hanım


gelineviGelin Evi 18 Şubat Perşembe Hatice Hanım’ın ev sahipliğinde finale son bir gün kaldı. Misafirlerini karşılayan Hatice hanım misafirlerini bugün memnun ederek günün birincisi olmak isterken kendisi 1,5 senedir evli ve tıbbı sekreterlik yaparken yarışmayı birinci olarak kazanacağını düşünüyor. Şuana kadar salı günü ev sahipliği yapan ezgi hanım 29 puanla birinciliğini sürdürüyor. Gelinlerimiz Hatice hanıma yatak örtüsü hediye aldılar verilen hediyeyi açarken bilekliği kopan Hatice hanım bunu kinaye olmasın diye nazardır diyerek belirtmezken verilen hediyeden memnun olduğunu dile getirerek teşekkür ettikten sonra misafirlerine kahve ikramına geçildi. Kahveler hazırlanırken koltukların rengi oldukça beğenilirken kahve ikramından sonra bu aşamadan da memnun bir şekilde ayrılmayı başardı zira misafirler kahve için her hangi bir olumsuz bir görüş bildirmediler. Evin için soğukluğu konusunda Kevser Hanım ve Ezgi hanım arasındaki yaşanan tartışma ikilimiz arasında 2 gündür devam eden gerginliğin bitmediğini gösteriyor salondaki koltuk takımının fiyatı 3 bin lira perdeler 2000 evin genel mobilya takımı toplamda 10.000 lira ya mal olması oldukça uygun görülürken Hatice hanımın 425 lira olan kirası diğer adaylarımız tarafından güzel bir fiyat olarak değerlendirildi.

gelinevi17subat2016Yatak odasına geçtiğimiz zaman örtünün fiyatının 600 lira olduğunu öğreniyoruz genel anlamda beğenilmiş olsada odadaki dolap olumsuz eleştiri alan tek konu oluyor Hatice Hanımın çeyizlerinin olduğu yere geçince havlularda Hatice ve Gökhan yazılı ürünlerin çokluğu dikkati çekerken havlular çok beğenilirken Kevser beğendiği patiklerden bir çiftini kendisine hediye edilmesine çok sevindi. Çeyiz odasındaki büyük bir resimin olması uygun görünmezken bunun yerine başka bir odaya konulmasının daha iyi olacağını söylediler. Mutfaktaki halının kevser hanım tarafından beğenilmezken ezgi hanım dantel sevmediğini belirtirken mutfak masasında dantelli bir örtünün olmasının çelişki olarak görmesini annesinin yaptığı için oraya serdiğini söyleyerek cevapladı. Mutfak dolapları evin kiralık olduğu için değerlendirme içerisine almayan gelinlerimiz bu konuda eleştiride bulunmadılar.  İkram masasında servis örtüleri ve masa düzeni beğeni ile karşılandı bazı ikramları arkadaşı ve annesinin yapımında yardımcı olduğunu söyledi. Hatice Hanımın eşinin evlilik teklifi anını izleyen misafirlerimiz bu teklifi çok beğendiklerini söylediler.

Hatice Günü Kaç Puan Alarak Kapattı

Program Sonunda ise Hatice Hanıma  İlknur 8  Ezgi 7  Kevser 7 Hatice 7 puan verdi Böylelikle 29  puanla günü kapattı. Gelin Evi 18 Şubat, Gelin Evi Son Bölüm , Gelin Evi 18 Şubat 2016 , Gelin Evi 18.02.2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın