Gelin Evi Firdevs Hanımın Evi 14 Kasım 2016 Pazartesi


Gelin Evi 14 Kasım pazartesi günü yeni bir hafta yeni yarışmacılar ve hedef cuma günü final gününde en yüksek puanı alıp altınları kazanabilmek bakalım bu hafta gelinlerimiz misafirlerini ağırlarken neler yaşanacak bu yeni haftanın ilk gününde ev sahibimiz Firdevs Hanım 22 yaşında 112 acil serviste paramadik olarak çalışmaktadır aslen kastamonulu 2,5 aylık mutlu bir evliliği var istanbul bağcılar’da ikamet ediyor.


Gelin Evi bir kaç sezondur ayakta durmayı başaran ve gündüz kuşağında tatmin edici sonuçlar almayı başarmaya devam ediyor günümüzde gelin evi başvuru formu doldurarak yarışmaya dahil olmak isteyen kişi sayısında azımsanmayacak kadar talep olduğu yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkarken medyapusulasicom ailesi olarak başarılarının devamını diliyoruz. Show Tv kanalının gündüz kuşağında öğle ortası başlayan programı gelin evi karşısındaki iddalı rakipleri olmasına rağmen başarılı grafiğini aynı şekilde devam ettiriyor her hafta 5 yeni gelinimizin yarıştığı programda pazartesi günü yapılan kura sonucu her biri ayrı bir gün ev sahibi olacak ve misafirlerini ağırlamaya başlıyor ev sahibi olan gelinin yatak odasından oturma odasına mutfaktan çeyizlerine kadar tüm evini gözlemleyen gelinlerimiz eksik veya güzel buldukları yönleri belirtiyor. İkram zamanı gelince ev sahibimizin masa koyduğu çeşitlerden tabaklara çatallara kadar olan kısımda misafirler hem göze hem mideye hitap edip etmediğini söyleyerek bu anı değerlendiriyor gün sonuna doğru ise ev sahibimizin eşi ile evlenme anı kına gecesinde giydiği kıyafet düğünündeki gelinliği giyerek misafirlerinin önüne çıkarak onların fikirlerini öğreniyor. Son olarak düğün görüntülerini hep birlikte izleyerek bu mutlu gününün kritiğini yapıp puanlamaya geçiyor misafirlerimiz tek tek o günün ev sahibine puan veriyor bunun nedenlerini açıklayarak yapıyorlar tüm puanlama bitince gün sonunda aldıkları puanı ekran başındaki izleyicilerimiz biliyor. Cuma günü büyük final günü geldiğinde ise hafta içinde gün sonunda en çok puanı alan gelinimiz beşi bir yerde ödülününün sahibi oluyor.


Firdevs Berberoğlu Günü Kaç Puan Alarak Kapattı

Program Sonunda ise Firdevs Hanıma Gülşah 6 Zeliha 6 Berna 6 Duygu 6  puan verdi Böylelikle 24 puanla  günü kapattı.

Gelin Evi 14 Kasım Pazartesi Merve, Gelin Evi 14 Kasım kim birinci oldu , Gelin Evi 14.11.2016, Gelin Evi Firdevs Berberoğlu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın