Gelinim Sensin 28 Ekim Cuma Haftanın Finalinde Kim Elendi


Gelin Sensin bu hafta kim elendi en çok sorulan sorulardan biri olurken evde kalacak gelin adayları ve gidecek olanlar 28 ekim 2016 cuma günü belli oluyor geçtiğimiz hafta damat adaylarının koruma hakkı ellerinden alındığı için çok büyük heyecan yaşanmıştı bu hafta ise damatlar tekrar koruma hakkına sahip olacakları için kaynanaların evlatları ile arasında istedikleri isimi yazdırma konusunda sıkıntı yaşacağı yadsınamaz bir gerçek olarak önümüze çıkmaktaydı.  Damat adaylarımız ilk olarak koruma altına almak istedikleri isimleri yazarak sandıklara attı. Umut elifi koruma altına alırken emrah ise esrayı yazarak onu olası bir kötü durumda koruma altına almıştı cumali ise hazanı yazdı soner ise angelina ismini yazarak tarafını belli etmiş oldu.

Kaynanalar karşısına ilk çıkan gelin adayımız Esra oldu anneler esra için kalsın oyu kullanarak bu hafta evde kalmalarına karar verdiler.

İkinci olarak Ayperi annelerin karşısına çıkarken onun için kalkan oylar hepsinin evet evimizde kalsın şeklinde oldu ayperi annelerin kendisinin doğal olarak gördükleri için kalmaları yönünde oy verdiğini düşündüğünü dile getirdi.

Tuğçe için ise  3 kalsın 1 ou gitsin diyerek kararlarını verdiler şevkiye hanım tuğçenin gitmesi yönünde oy kullandı.

Angelina için kaynanaların kararı dört annenin evde kalması yönünde olması gelin adayımızı mutlu ederken soner ile arasındaki ilişkinin bir hafta daha devam etme şansını elde etti.

Elif annelerin karşısına çıktığı zaman onun için evde kalması yönünde tüm anneler onay verdi bu karardan oldukça mutlu olan elif umut ile elifin ilişkilerine süre vermiş oldular.

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan esma annelerden bir hayır üç onay vererek kararlarını verirken nuray hanım girmesi yönünde oy  verirken esmanın davranışlarının tutarsız olduğundan dolayı gitmesi yönünde oy kullandığını belirtirken esma kendisinin yanlış anlaşıldığını düşündüğünü belirtti.

gelinim-sensin-28-ekim-cuma-haftanin-finali-elenen-kisi-annaAnna gelin sensin evinde bir hafta daha kalabilmek umudu ile annelerin karşısına çıkarken annelerin anna için verdiği oy dağılımı 3 gitsin bir kalsın şeklinde oldu bunun sebebi olarak ev içerisinde damatlardan her hangi biri ile ilişki başlama ihtimalinin olmadığını düşündükleri için ev içerisinde değil dışarıda şansını denemesinin daha hayırlı olacağını düşündükleri için bu yönde oy verdiklerini belirttiler.

Hazanın annelerin karşısına çıkarken cumali ile ilişkilerinin düzgün gittiğini düşündüğünü ve bu nedenle evde kalabileceğini umut ettiğini söylemişti kaynanaların karşısına çıktığı zaman ise anneler hazan için evde kalması yönünde oy kullandılar eve geldiğinden bu yana ilk kez dört evet oyu aldığını ve bu durumun kendisini çok mutlu ettiğini belirterek annelerin elini öptü.

Gelinim Sensinde bu hafta elenen isim anna oldu annelerden 1 er hayır alan tuğçe ve esma eleme potasına girmişken annanın 3 hayır alması ile birlikte evde kalma sürelerini bir hafta daha kalmasını sağladılar. 

 

gelinim sensin 28 ekim cuma , gelinim sensin kim elendi, gelinim sensin kimler koruma altına alındı, gelinim sensin haftanın finali

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın