Göz Altı Alişan Kimdir Nereli Kaç Yaşında


goz6-alisanGöz6 Alişan Kimdir 21 Yaşında 1,78 boyunda 73 kilo göz altı erkekler evinin yeni üyesi ilk geldiği zaman erdi ile olan tartışması ile öne çıkmıştı sert bir mizacı var kararlarının arkasında sonuna kadar duruyor yarışmada birinci olacağına inancı yüksek.

Gözaltı veya Göz6 şeklinde tanıtımları yapılan yeni yarışma programında 8 erkek 8 kadın  yarışmacı yer alacak 4 ay boyunca 24 saat gözlemlenecek olan yarışmacılar ev içerisinde yapılacak olan yarışmalardan galip gelmeye çalışacaklar bunların yanında ev içerisinde az gıda olacak tüm bu yarışların sonunda en büyük ödülleri ise reyting rekorları kıran survivor yarışmasına katılmak olacak bir erkek bir kadın yarışmacı bu ödülün sahibi olacak. Böylece 4 ay daha diğer yarışmada yer alacak olan ödül sahibi böylece 8 ay ekranların önünde olma şansını yakalamış olacak bakalım 16 yarışmacının 2 şanslı ismi kimler olacak. Göz6 yarışmasına yapılan 43000 aday arasından 16 isim seçildi.

Öykü Serter ise bu yarışmacının sunucusu olarak ekranlarımızda olacak ilerleyen zamanlarda ev içerisinde yaşanan gerginlikler mutluluklar bizleri karşılayacak kimi zaman yarışmayı kazanma mutluluğu kimi zaman ise son anda yaşanan kaybetmenin verdiği üzüntü belkide hayal kırıklığı hepsi bu yarışmada olacak. Ev içerisinde acil ihtiyaç durumunun dışında yiyecek namına bir şey olmaması ev üyelerinin çalışarak bunu kazanması gerekmekte bu değişiklik bile adayları daha şimdiden survivor yarışmasına hazırlar nitelikte oluyor hem dışarıda kazanç elde edip hem yarışmalarda birinci olmaya çalışacaklar hem kızlar hem erkekler birinciliğe giden yolda çok yorulacaklar.

Acun Ilıcalının sahibi olduğu Tv8 ekranlarında eğlence türünde yer alan programları ile çok farklı bir formatla izleyici karşısına çıktı acun’un satın aldıktan sonra yeteneksizsiniz survivior rising strar o ses türkiye gibi programları ile gün birinciliğini eline geçirmeye başladı bu türde yer alan yarışmaların çoğunu türkiyeye getirme başarısını gösteren Acun ılıcalı yeni bir yarışmayı daha bizlerle tanıştırıyor yeni sezona yeni yarışması ile başlayan tv8 yönetimi diğer programlarda gösterdiği başarıyı gösterdiği takdirde bunun yeni sezonlarının olması içten bile değil gibi görünüyor. Medyapusulasi.com ailesi olarak Göz6 yarışmacılarına başarılar diliyoruz.

GÖZ ALTI YARIŞMACILARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın