Göz6 23 Eylül Haftanın Finali Kim Elendi


gozaltiGöz Altı 23 Eylül 2016 Cuma Haftanın Finalinde Eleme Oyunu öncesinde kızlar 3-1 gerideydi Zeyd kendisinin eleme potasına girdiğinin nedenlerini sorguluyor kendisinin bu hafta içerisinde iyi bir performans gösterdiğine inanıyor diğerlerinin belli bir starteji yaptığını düşünüyor.

Erkekler elem oyunu öncesinde 3-1 önde girdi eleme yarışmasında masadaki rakamları gözleri kapalı olarak yerleştirecekler. ilk yarışmacılar meltemle fatih olurken fatih erkeklerii 1-0 öne geçirdi ardında ege ve berna yarıştı ege kısa sürede rakamları yerleştirirken erkekler 2-0 öne geçti Berna ve Samed ikilisinin yarış sonucu berna kazanarak durumu 2-1 e getirdi. Ecem ve Bulut mücadele ederken ecem durumu 2-2 e getirdi böylece beraberliğe getirdiler. Gizem ve Zeyd arasındaki rekabette gizem kısa sürede rakamları yerleştirerek kızların takımını 3-2 öne getirdi. erdi ve filiz mücadelesinde filiz kazanarak durumu 4-2 ye getirdi ramazan ve serenay yarışında serenay durumu 5-2 ye getirmeyi başardı.

Masadaki rakam sayısını 3 e çıktığı yarışmada heyecan devam ederken gizem ve bulut arasındaki yarışı bulut kazanarak 5-3 oldu zeyd dilek yarışında galip olan zeyd oldu ve durumu 5-4 e getirdi kızlar eleme gecesine geride girdiği için stresleri tavan yaptı. Ecem ve Kadir oyununda ise kazanan ecem oldu durum 6-4 kızlar lehine ece erdi mücadelesinde
göz altı eleme haftası, göz altı kim elendi, göz6 haftanın finali

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın