Göz6 30 Eylül Haftanın Finali Kim Elendi Neler Yaşandı


gozaltiGözaltı 30 Eylül 2016 Eleme gecesinde kadir yeni geldiği için esasen kafasında bir isim olmadığını sonrasında ise aklında iki kişinin ismi olduğunu evde kavganın bitmesini istediği ve ortalığı karıştıran isim olarak düşündüğü için Erdi ismini verdi

Fatih takım ruhuna uygun bir erkek takımı olmasını istediğini gerekli gereksiz karşı tarafa sataşıp ekibin motivasyonunun düşmesinin nedeni olarak Erdiyi gördüğü için onun elenmesini istediğini belirtti.

Ramazan erkekler evinde grup yapmaya çalışanların olduğunu erkekler evinde bilerek oyun kaybeden kişiler olmasının kendisine ters geldiğini bu tarz olaylardan dolayı sinirlendiğini evin içerisinde huzur bulunması için Erdinin gitmesi gerektiğini belirterek onun ismini verdi

Bulut oyunlarda başarısız olanların ev içerisinde edebiyat yaptıklarını lakin önce takımın başarısının gelmesi gerekmesinin yanında küfürlü konuşmaların asla olmaması gerektiğini bunun temel kaynağı olarak Erdiyi gördüğü için onun ismini verdi.

Orhun evde sürekli yalanlar söyleyen her daim yeminler ettiğini davranışlarını tasvip etmediğini medeniyete tepki olarak doğduğunu düşündüğünü sakal bırakan sadece sesini yükselten birisinin ismini vermek istediğini bu isiminde Bulut ismini verdi.

Erdi evde devamlı yalandan yeminler ettiğini bu nedenle Bulutun ismini vereceğini belirtti.

Ege takım içerisinde ciddi problemlerin oluştuğunu bunun sahaya yansıdığını takımın iyiliği için söyleceği ismin gitmesi gerektiğini düşündüğünü bu nedenle Bulut’un ismini belirtti.

Samed evde takım olması gerektiğini ev içerisinde gruplaşma olmamasını düşündüğünü ama bunların yaşandığını oyun kuranların oyununu bozmak istediğini bu nedenle Erdi’nin gitmesinin gerektiğini söyledi.

Zeyd ev içerisinde olanlardan dolayı rahatsız olduğunu bu nedenle Bulutun ismini verdi.

Erkekler evindeki bu oylama sonucunda Erdi 5 Bulut 5 oy aldı ilk eleme adayı Erdi olurken dokunulmazlık oyununu kazanan isim olan Fatih iki kez isim verme hakkı olduğu için ikinci hakkını Orhundan yana kullandı böylece Erdi ve Orhun eleme adayı oldular. Son eleme adayımızı ise gelen oylar sonucunda haftanın birincisi erdi oldu böylece elenmekten kurtuldu. Elenme adayı olarak Kadirin ismini verdi  en çok oy alan ikinci isim olarak ramazan oldu ve elenme adayı olarak zeyd ismini verdi böylece bulut orhun ve kadir oldu.

Halk oylaması sonucunda en az oyu alan kişi kadir olarak eve veda isim oldu

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın