Gözüm Sende Barış Kimi Seçti


barisannesiGözüm  Sende 11 Eylül 2016 Pazae akşamı yayınlanan programda ilk bir erkek kendisine talip olan bayan adaylardan birisini seçecek geçtiğimiz üç hafta içerisinde bayanlar seçim yapıyordu bu sefer barış seçici koltuğunda oturuyor. Barış ve annesi ilk olarak tanışmak istediği isim havize oldu havize lise mezunu olması ilk etapta kendi kriterine uygun olmasada kendisine ait kuaför dükkanının olması ve kendi ayaklarının üzerinde olması barış ve annesinin takdirini toplayarak kriter açısından eğitim yönünden uygun olmasada bu durumun göz ardı edilebileceğini dile getirdiler. Barışın annesi hafizeye günümüzde gençlerin erkeklerde evinin olup olmasının önemli olduğunu belirtirken kendi fikrini sorarken bunun önemli olmadığını söylemesi güzel bir davranış olarak görüldü.

İkinci olarak pınar ile tanışan barış kendisini tanımaya çalıştı pınar marmara üniversitesi işletme mezunu ev arkadaşı ile birlikte yaşıyor kafe işleten pınarın evinde olduğu süreçte arkadaşına annesinin sorduğu  ev temizliğini kim yapıyor sorusuna temizlikçi geliyor cevabı olumsuz olmasının yanında evde yemek yapmamalarının nedenini devamlı iş yerinde bulunmasından dolayı ev yemeği yapmadığını söylerken normalde yemek yaptığını bildiğini söyledi. Annesinin elektrik süpürgesinin torbasını çıkarmasını istemesi ve tek seferde bunu yapamaması barışının annesinin gözünden kaçmadı en iyi yaptığı yemeklerden menemen yumurta makarna demesi üzerine barışın annesi tarafından bunlar yemek diyerek duruma olan olumsuz bakışını belli etti.

üçüncü olarak Şilan ile tanışan barış ve annesi şilanı tanımaya çalıştılar dikimhaneleri olan şilan kardeşi ile birlikte burayı işletiyor kalıp çıkarma ağırlıklı olarak çalışıyor barışın tanıtım videosunu izlediğini kendisini beğendiğini dile getirdi. Şilan alışveriş konusunda fazla harcama yapmayan biri olduğunu belirtmesi barışın nazarında takdir topladı kıskanç bir yapısı olduğunu belirten barışın annesine hediye almak istemesi güzel bir davranış olarak göze çarptı.

gozumsende-bariskimi-sectiBarış ve annesi son olarak ayşe ile tanışmaya karar verdiler çiçekçi dükkanı olan ayşe üniversite mezunu dış ticaret mezunu ev içerisinde sohbette kastamonulu olması barışında aynı şekilde kastamonulu olması hemşeri çıkmaları hoş süpriz olarak yansıdı barışın annesi ayşeye elma soymasını isteyerek mutfağa olan hakimiyetini test etti. Sportif bir kişiliği olan ayşe ata binmeyi çok seviyor ikinci bağlantıda ata binerken karşıladı barışa sağlık beslenmeye ve spora olan düşkünlüğünden dolayı talip olduğunu belirtti. Maddi duruma bakış açısını merak eden barış ayşenin maddi durumunun iyi göründüğünü kendisinin kötü olduğunu bu durum hakkındaki fikrini sordu.

Gün sonunda Barış Şilanı akşam stüdyoya davet etti  ikinci olarak Ayşeyi davet etti  Pınarıda akşama davet ederken Havizeyi eğitim kriterinden dolayı elediğini dile getirdi. Havize lise mezunu olduğu için elemesini yanlış bulmasına rağmen saygı duyduğunu söyledi. Barış karşısına gelen üç adaydan birini elemek zorunda olduğu için elediği isim Ayşe oldu Barışın kalan iki adaydan seçtiği isim Pınar oldu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın