Gözüm Sende Çağatay Kimi Seçti


Gözüm Sende 9 Ekim  pazar günü yayınlanan bölümde Çağatay annesi Birsen hanımla beraber kendisine talip olan Esra Selen Özlem Şevval kendi yaşadıkları evi işyerini tanıtarak çağatay ve annesine beğendirerek akşam finalinde seçilmek için çaba gösterdiler. İlk olarak esra ile görüşürken birsen hanım mutfaktaki lavabo içerisinde bardakları olmasını olumsuz bir durum olarak gördüğünü belirtirken çağatay annesi ile aynı fikirde olmadığı görüldü ikinci görüşmede çağatayın annesi çeyiz durumunu sorarken ardından istanbul’da yaşarmısın sorusuna olumlu yanıt vermesi artı puan olarak dönerken sabah kaçta kalkıyorsun sorusuna 11 gibi demesi birsen hanımın tepkisini çekerken evli bir bayanın çok daha erken kalkması gerektiğini belirtti.
gozum-sende-cagatay-talipleri
İkinci olarak  özlem hanımı tanımaya çalıştılar sakaryada ikamet eden özlem avukat stajeri olarak çalışıyor birsen hanım özlemin tırnaklarının uzun olduğunu ve aynı şekilde mutfaktaki düzenini beğenmediğini söylerken kendisinden ütü yapmasını istedi yapılan ütüyü beğendi.

Şevval hanım fizyoterapist olarak çalışıyor gelin adayının mesleği konusunda olumlu görüş bildiren birsen hanım dört gelin adayı arasında en sıcak olan isim olduğunu belirtebiliriz.

Selin hanımla tanışma aşamasına net olarak geçemeden selinin annesi ile tanışmasının ardından çağatayın kendilerinin yanında yaşamasını istemesi ve bu konuda diretmesi görüşmenin en belirgin olayı olurken birsen hanım oğlumun iç güveyi olarak gitmesini asla istemem dedi görüşme sonunda annesi yüzünden bu işin olmayacağını belirteceğini söyleyerek oğlu için istemediği gelin adaylarından biri olduğunu belirtmiş oldu.

gozum-sende-sevvalÇağatayın ilk  elediği isim selen oldu. Çağatayın elediği ikinci isim özlem oldu.Elenen son isim esra oldu Böylece Şevval hanım Çağatayın seçtiği isim oldu

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın