Gözüm Sende Enfal Kimi Seçti


gozum-sende-enfal-kimi-sectiGözüm  Sende 18 Eylül 2016 Pazar günü  teyzesi meral hanımla beraber 4 erkek aday arasından birini seçiyor.

Muhamed İstanbulda ikamet ediyor.Enfal’in tanıtımını izlediğinde çok etkilendiği için kendisine talip olduğunu belirtti.İlk görüşmelerde olumlu geçtiği için şanlı adaylar arasında geçiyor.

Bora mesleği gereği gezmeyi seviyor.Pilot eğitimi alıyor 1 sene eğitim gördükten sonra mesleğe başlıyacak.Kendisini üzen olay arabasının hız yaptığı için bataklığa batmasıydı. En son ilişkişi 3 sene önce bitti.(bora şansı az gözüken adaylardan biri) bora örneklerini verirken maddi imkanlarından bahsediyor bu durum enfali rahatsız ediyor.Teyzesi meral hanım manevyat bizim için çok daha önemli maddi imkanların göz önüne sokulmasının yanlış olduğunu belitti.

Koray ile son görüşmesinde kendisi ile ilk tanıştığında nasıl bir kişilik tanımlaması yapacağını sordu bu soru üzerine koray düzce depreminden sağ sağlim kurtulmasının mücize olduğunu değerlendirdiği için şu an kendisi ile görüşebiliyorsa mucize olarak nitelendirdi.İkinci sorusu olarak bana itiraf etmek istediğin bir olay var mı? dedi bunun üzerine koray 4 senelik bir evlilik yaşadığını boşandığını belitti.Bu açıklama üzerine enfal ve teyzesi meral hanım çok şaşırdı.Bakalı enfal’in bu itiraf karşısında koray’ı akşam çağırıp çağırmayacağı konusunda belirleyici olup olmayacağını göreceğiz.İlk intiba çok olumsuz oldu bu itirafın kendisine talip olmadan önce söylemesi gerektiğini düşündüklerini söylediler.Koray ise bu olayı tamamen unutmak istediği için belitme gereği duymadığını söyledi.

gozum-sende-kim-elendiSerkan itiraf etmesi gereken bir olay oldumu sorusuna olmadığını yanıtladı.En son ilişkisinin bitme sebebi olarak kız arkadaşının çok kıskanç olduğunu evlilikten beklentisinin hayatının düzene gireceğini düzenli bir yaşama kavuşacağını düşündüğü belitti.Kendisini aldattığı zaman dürüstçe söyleyip söyleyemeyeceğini sordu bu zor soru karşısında serkan ikna etmeye çalışsada başarılı olduğu söylenemez.

Enfal’in ilk elediği isim koray oldu.Final bölümüne geldiğimizde muhammed, bora ve serkan kaldı.Yarışmanın final akşamında ikinci elediği isim serkan oldu.Gün sonunda Enfal’in seçtiği isim Bora oldu. medyapusulasi.com ailesi olarak mutluluklar dileriz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın