Gözüm Sende Hilal Kimi Seçti


gozum-sende-hilal-teyzesi-beyhanGözüm sende hilal hanım ve teyzesi beyhan hanımla beraber kendisine talip olan adaylar arasından birini seçecek bu hafta hilal hanıma talip olan damat adayları onur hakan toygun ve oğuzhan oldu.

Hilal ilk olarak tanımak istediği isim onur oldu onur kendisini köpek bakım evinde karşıladı burada çalışan onur aynı zamanda işyerinin işletmeciliğinide yapıyor hilal hanımın teyzesi yapmış olduğu işten dolayı onuru tebrik etti çok hayırlı bir iş yaptığını hayvan sever bir insan olarak takdirlerini belirtti. Onurla ikinci görüşmesinde evindeki duruma göre kendisinin seçimlerine daha yakından tanımaya çalıştı.

İkinci olarak tanışmak istediği kişi Hakan olurken turist rehberliği yapıyor ve sultan ahmet meydanında rehberlik yaptığı yerde karşılarken bu mesleği iki senedir yapıyor. Hakanın evindeki düzenli tertipli olması hilal için artı bir puan olurken son görüşme öncesi olumlu izlenim sağlamayı başardı.

Oğuzhan hilal ile tanışmak istediği yer olarak seçtiği yer işyeri oldu aile işi olan tekstil atolyesinde karşıladı ailesi ile birlikte çalışan oğuzhan mont ağırlıklı olarak imalat işi yapıyor hilale talip olan adayımız para biriktirdiğini söylerken bunu yapma amacı olarak spor salonu açmayı hedeflediğini dile getirdiğini söylerken hilalin tanıtımdaki videosunu izlediğini ve çok beğendiğini bu nedenle talip olduğunu söyledi.

Son olarak hilal toygunla tanışmayı seçti talibi oğuzhan fizyoterapist mesleğini yapıyor iş yerinde hastalarını tedavisi ile ilgilenirken karşılanırken tedavi görmek için gelen kişilerle iletişime geçerek toygun hakkında bilgi edinmeye çalıştı toygun kendisinin izmirli olduğunu ve spora olan düşkünlüğünden dolayı tercih ettiğini belirtirken ilk görüşmeler neticesinde teyzesi beyhan hanım en uygun aday olarak toygunun olduğunu düşündüğü söyledi.

Hilal gün boyu görüşmelerinin neticesinde ilk olarak elemek istediği kişi olarak Hakanı seçti akşam eve davet ettiği kişiler Toygun, Oğuzhan ve Onur oldu.Akşam eve gelerek ikinci elenen ismin  fazla özgüvenli olduğu bunuda abartığını düşünerek oğuzhanı eledi.Gün sonunda elenecek son isim Onur oldu ve Hİlal, Toygunu  seçti. medyapusulasi.com ailesi olarak mutluluklar dileriz

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın