Gözüm Sende Leyla Kimi Seçti


gözümsendeadayGözüm  Sende 3 Eylül 2016 Cumartesi akşamı yayınlanan programda Leyla hanım kendisine talip olan İlker Güner Ozan ve Mustafa oldu ilk olarak tanışmak istediği isim Güner oldu şef aşçılık yapıyor ev arakadaşı ile birlikte yaşıyor  Antalyaı olan günerin evinde dolapta gördüğü yemeklerden günerin yetenekli olduğunu kabul ederken görmeden şişman olabileceğini düşündü.

İkinci seçimi leylanın ilker ile oldu ilker turistik bir otelde güvenlik amiri olarak çalışıyor Sivaslı olan ilker ile leylanın ilk görüşme anında annesine merhaba dememesine yarı şaka yarı ciddi takıldı. İlker yoğun olarak çalışan birisi olduğu için ilk olarak çalıştığı oteli leylaya tanıttı.

Üçüncü aday olarak Ozan Beyoğlunda solistlik olarak çalışıyor slow pop türünde şarkılar söylüyor istanbulda tek başına yaşıyor

Mustafa ailesi ile birlikte yaşıyor satış müdürlüğü yapıyor ilk intibaa olarak tarz olarak farklı hissettiğini dile getirdi.

gözüm sende leylaGün sonunda leyla görüşmeler sonunda ilk olarak elediği isim olarak ilkeri eledi  3 yarışmacımızdan Güner Mustafa ve Ozan oldu final anına geldiğimizde görüşmeler sonunda   Güneri seçti ardından devam edip etmemeye karar vermek içeri gittiğin kararını değiştirmeyerek günerle yeni bir yola çıkmaya karar verdi.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın