Gözüm Sende Tuğçe Kimdir


tugceGözüm Sende 17 Eylül Cumartesi günü seçen kişi Tuğçe Yıldız Ayonur oldu Tuğçe 22 Yaşında iş güvenliği uzmanı yaşıtları gibi gezip tozmak yerine evlenip yuva kurmak istiyor kendisi ile evlenmek isteyen kişinin fiziği yerine kişiliğini beğenmesini tercih ediyor evleneceği kişinin sevgisinin yıllara meydan okumasını yaşlandıklarında bile sevginin azalmadan devam etmesini istiyor.  Eşinin kendi ayakları üzerinde durabilen kendi kararlarını korkusuzca almalı diyen tuğçe annesinin evinde prensesler gibi büyüdüğünü eş adayınında aynı şekilde kendisine bu hissi tattırması gerektiğini düşünüyor. Esmer ve uzun boylu erkeklerden hoşlanıyor bunun yanında en önemli kriteri kendisine eş çocuklarına babalık yapacak birisinin olması diye belirtiyor.  Bugün Tuğçe  Oğuzhan Armağan Ahmet Yılmaz olan taliplerinden birisini seçecek.

Atv kanalında başlayan gözüm sende programında evlenmek isteyen adayımız 4 talibinin evi işyeri ve hayatına göz atan bunu yapabilmek için ise adaylarımızı görmeden kamera ile gördüklerinden izlenimleri ile kendisine uygun olup olmayacağını düşünerek kararını verecek adayımız talibinin arkadaş çevresinden ailesine kadar her şeyi sorabilme imkanına sahip olacak kameradan gördüklerinin yanında o günün akşamında adayları stüdyoya gelecek ve orada tanımaya çalışacak.

 

<a href=”http://www.medyapusulasi.com/tugce-sende-baris-kimi-secti/”>GÖZÜM SENDE TUĞÇE YARIŞMA SONUNDA KİMİ SEÇTİĞİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN</a>

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın