Gülümse Yeter Ayten Kimdir Gerçek Adı Nedir


gülümse yeter aytenSalı Günlerin reyting listesinde zirvede olan dizi  Gülümse Yeter Dizimizde Ayten ismi ile canlandırdığı karakter ile beğenilen oyuncumuzun gerçek ismi Aslı Altaylar’dır. Kore dizisinden uyarlanarak çekilen bu dizimizi kore versiyonunu izleyenler tarafından merakla beklenmekteydi Kore dizisi normalde 45 dk lık bölümler halinde toplam bölüm sayısı 45 olmuştur.

Gülümse Yeter dizimizde Maddi imkanları oldukça iyi olan bir ailenin yaşadıkları olumsuz olayların ardından bir anda sıfıra inmesinin ardından yaşadıklarını eğlenceli bir dil bizlere aktarırken ailemizin bir birine zıt olan iki kız kardeşin çevresindeki yaşadıkları ve ailemizin zor dönemlerinde daha önceden yanlarında şöför olarak çalışan baba yadigari Hasan efendinin yanına yerleşmesi neticesi buradaki alışık olmadıkları düzene ayak uydurmaya çalışırken yaşadıklarını izleyeceğiz tabi dizimizin içerisinde olmazsa olmaz olan aşk kısmını es geçilmeyecektir.  Civan ailesinin Ahmeti ile Özdemir ailesinden lütfü ile aralarında küçüklükten olan anlaşmazlık durumunun eğlencenin ana çıkış noktasını olacağını göreceğiz.

Yukarıda sizlere dizimizi genel hatları anlattıktan sonra gelelim dizi oyuncularımızın kimler olduğuna ve karakter tanıtımlarına Gülümse Yeter yapımında yer alan karakterlerden Hasan senaryo içerisindeki bizlere tanıtımı şu şekilde olmuştur Mahallesinde tanıştığı Ahmet ile evlenince tek çocuğu Sarp dünyaya geliyor. Kayınpederi Hasan Efendi babası gibi oluyor. Kayınpederine karşı saygısında kusur etmezken bir o kadar da korkuyor. Ayten’in gurur kaynağı ve en kıymetlisi oğlu Sarp. Onun mutluluğu için yapmayacağı yok… Gülümse Yeter dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

22 Şubat 1980 yılında dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu küçük yaşlardan itibaren Tiyatro ile iç içe büyümüştür. Oyunculukta eğitimin önemli olduğunu düşünen arkadaşımız 2000 yılında girdiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. Aynı kurumda eğitmenlik yapmıştır. 2002 yılında Çiçek Taksi dizisiyle ekran serüvenine başlayan Aslı, Yabancı Damat ve Akasya Durağı dizileriyle yeteneğini ispat etmiştir.

YÜKSEK SOSYETE DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın