Gülümse Yeter Cem Kimdir Gerçek Adı Nedir


gülümse yeter cemSalı Günlerin reyting listesinde zirvede olan dizi  Gülümse Yeter Dizimizde Cem ismi ile canlandırdığı karakter ile beğenilen oyuncumuzun gerçek ismi Uğur Kurul’dır. Kore dizisinden uyarlanarak çekilen bu dizimizi kore versiyonunu izleyenler tarafından merakla beklenmekteydi Kore dizisi normalde 45 dk lık bölümler halinde toplam bölüm sayısı 45 olmuştur.

Gülümse Yeter dizimizde Maddi imkanları oldukça iyi olan bir ailenin yaşadıkları olumsuz olayların ardından bir anda sıfıra inmesinin ardından yaşadıklarını eğlenceli bir dil bizlere aktarırken ailemizin bir birine zıt olan iki kız kardeşin çevresindeki yaşadıkları ve ailemizin zor dönemlerinde daha önceden yanlarında şöför olarak çalışan baba yadigari Hasan efendinin yanına yerleşmesi neticesi buradaki alışık olmadıkları düzene ayak uydurmaya çalışırken yaşadıklarını izleyeceğiz tabi dizimizin içerisinde olmazsa olmaz olan aşk kısmını es geçilmeyecektir.  Civan ailesinin Ahmeti ile Özdemir ailesinden lütfü ile aralarında küçüklükten olan anlaşmazlık durumunun eğlencenin ana çıkış noktasını olacağını göreceğiz.

Yukarıda sizlere dizimizi genel hatları anlattıktan sonra gelelim dizi oyuncularımızın kimler olduğuna ve karakter tanıtımlarına Gülümse Yeter yapımında yer alan karakterlerden Cem senaryo içerisindeki bizlere tanıtımı şu şekilde olmuştur Yasemin ile evlilikleri bir gün süren Tuğrul holdingin tek varisi babasının lafından asla çıkmayan biri.. Gülümse Yeter dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

1991 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu 1.83 boyunda 70 kilodadır ve Gelişim Üniversitesinde okumaktadır. Eti Wanted, Digitürk, Ülker Çokonat, Genç Turkcell, Patos gibi reklam filmlerinde rol almıştır. İlk olarak Sihirli Annem dizisinde rol almıştır. Güllerin Savaşı dizisinde Taner karakterine hayat vermiştir.

YÜKSEK SOSYETE DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın