Gülümse Yeter Gül Kimdir Gerçek Adı Nedir


gülümse yeter gülSalı Günlerin reyting listesinde zirvede olan dizi  Gülümse Yeter Dizimizde Gül ismi ile canlandırdığı karakter ile beğenilen oyuncumuzun gerçek ismi Seray Kaya’dır. Kore dizisinden uyarlanarak çekilen bu dizimizi kore versiyonunu izleyenler tarafından merakla beklenmekteydi Kore dizisi normalde 45 dk lık bölümler halinde toplam bölüm sayısı 45 olmuştur.

Gülümse Yeter dizimizde Maddi imkanları oldukça iyi olan bir ailenin yaşadıkları olumsuz olayların ardından bir anda sıfıra inmesinin ardından yaşadıklarını eğlenceli bir dil bizlere aktarırken ailemizin bir birine zıt olan iki kız kardeşin çevresindeki yaşadıkları ve ailemizin zor dönemlerinde daha önceden yanlarında şöför olarak çalışan baba yadigari Hasan efendinin yanına yerleşmesi neticesi buradaki alışık olmadıkları düzene ayak uydurmaya çalışırken yaşadıklarını izleyeceğiz tabi dizimizin içerisinde olmazsa olmaz olan aşk kısmını es geçilmeyecektir.  Civan ailesinin Ahmeti ile Özdemir ailesinden lütfü ile aralarında küçüklükten olan anlaşmazlık durumunun eğlencenin ana çıkış noktasını olacağını göreceğiz.

Yukarıda sizlere dizimizi genel hatları anlattıktan sonra gelelim dizi oyuncularımızın kimler olduğuna ve karakter tanıtımlarına Gülümse Yeter yapımında yer alan karakterlerden Gül senaryo içerisindeki bizlere tanıtımı şu şekilde olmuştur Özdemir ailesinin ortanca çocuğu, Yasemin’in ablası. Mesafeli ve soğuk yapısı sadece ailesiyle değil hastane içerisindeki ilişkilerini de bozuyor. Yardıma ihtiyacı olduğunda arayabileceği bir arkadaşı yok. Parasının değerini ve para kazanmanın önemini biliyor. Kazandığını çantaya ayakkabıya yatırmak yerine kitaplara harcıyor… Gülümse Yeter dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Seray Kaya 4 Şubat 1991’de İstanbul’da dünyaya geldi. Oyunculuğa gönül veren Seray Kaya lise eğitiminden sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya başladı. Seray Kaya aynı zamanda İsmet Üstekin’den de oyunculuk dersi aldı.

Seray Kaya ilk oyunculuk deneyimini 2012 yılında yayınlanan Huzur Sokağı dizisi ile yaşadı ve bu dizide Rezzan karakterini canlandırdı.

2014 yılında yayınlanmaya başlayan Kocamın Ailesi adlı dizide Miray karakterini canlandırdı ve büyük bir çıkış yakaladı. Seray Kaya son olarak 2015 yılında Evli ve Öfkeli dizisinde boy gösterdi.

YÜKSEK SOSYETE DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın