Gülümse Yeter Hasan Kimdir Gerçek Adı Nedir


gülümse yeter hasanSalı Günlerin reyting listesinde zirvede olan dizi  Gülümse Yeter Dizimizde Hasan ismi ile canlandırdığı karakter ile beğenilen oyuncumuzun gerçek ismi Erdal Özyağcılar’dır. Kore dizisinden uyarlanarak çekilen bu dizimizi kore versiyonunu izleyenler tarafından merakla beklenmekteydi Kore dizisi normalde 45 dk lık bölümler halinde toplam bölüm sayısı 45 olmuştur.

Gülümse Yeter dizimizde Maddi imkanları oldukça iyi olan bir ailenin yaşadıkları olumsuz olayların ardından bir anda sıfıra inmesinin ardından yaşadıklarını eğlenceli bir dil bizlere aktarırken ailemizin bir birine zıt olan iki kız kardeşin çevresindeki yaşadıkları ve ailemizin zor dönemlerinde daha önceden yanlarında şöför olarak çalışan baba yadigari Hasan efendinin yanına yerleşmesi neticesi buradaki alışık olmadıkları düzene ayak uydurmaya çalışırken yaşadıklarını izleyeceğiz tabi dizimizin içerisinde olmazsa olmaz olan aşk kısmını es geçilmeyecektir.  Civan ailesinin Ahmeti ile Özdemir ailesinden lütfü ile aralarında küçüklükten olan anlaşmazlık durumunun eğlencenin ana çıkış noktasını olacağını göreceğiz.

Yukarıda sizlere dizimizi genel hatları anlattıktan sonra gelelim dizi oyuncularımızın kimler olduğuna ve karakter tanıtımlarına Gülümse Yeter yapımında yer alan karakterlerden Hasan senaryo içerisindeki bizlere tanıtımı şu şekilde olmuştur Hasan Efendi, Şevki Bey’in vefatına kadar 30 yıl boyunca yanında çalışıyor. Vefatından sonra da oğlu Lütfü Bey’in şoförlüğünü yapıyor. Cimri sayılabilecek boyutta tutumlu olan Hasan Efendi, bir pirinç tanesinin bile ziyan olmasına izin vermiyor. Alnının teriyle kazandığı paranın çarçur edilmesine müsade etmiyor.. Gülümse Yeter dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

1948 Bursa doğumlu usta oyuncu Bizimkiler ve Elveda Rumeli dizisiyle geniş kitlelere sesini duyurmuştur. 23. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nden En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülü bulunmaktadır. Bizimkiler, Elveda Rumeli, Mihriban, Beşik Kertmesi, Güz Sancısı, Yabancı Damat, Karadağlar, İki Yaka Bir İsmail, ve Sevdaluk gibi dizilerde rol almıştır.

YÜKSEK SOSYETE DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın