Gülümse Yeter Lütfü Kimdir Gerçek Adı Nedir


gülümse yeter lütfüSalı Günlerin reyting listesinde zirvede olan dizi  Gülümse Yeter Dizimizde Lütfü ismi ile canlandırdığı karakter ile beğenilen oyuncumuzun gerçek ismi Erkan Sever’dır. Kore dizisinden uyarlanarak çekilen bu dizimizi kore versiyonunu izleyenler tarafından merakla beklenmekteydi Kore dizisi normalde 45 dk lık bölümler halinde toplam bölüm sayısı 45 olmuştur.

Gülümse Yeter dizimizde Maddi imkanları oldukça iyi olan bir ailenin yaşadıkları olumsuz olayların ardından bir anda sıfıra inmesinin ardından yaşadıklarını eğlenceli bir dil bizlere aktarırken ailemizin bir birine zıt olan iki kız kardeşin çevresindeki yaşadıkları ve ailemizin zor dönemlerinde daha önceden yanlarında şöför olarak çalışan baba yadigari Hasan efendinin yanına yerleşmesi neticesi buradaki alışık olmadıkları düzene ayak uydurmaya çalışırken yaşadıklarını izleyeceğiz tabi dizimizin içerisinde olmazsa olmaz olan aşk kısmını es geçilmeyecektir.  Civan ailesinin Ahmeti ile Özdemir ailesinden lütfü ile aralarında küçüklükten olan anlaşmazlık durumunun eğlencenin ana çıkış noktasını olacağını göreceğiz.

Yukarıda sizlere dizimizi genel hatları anlattıktan sonra gelelim dizi oyuncularımızın kimler olduğuna ve karakter tanıtımlarına Gülümse Yeter yapımında yer alan karakterlerden Hasan senaryo içerisindeki bizlere tanıtımı şu şekilde olmuştur Özdemir Holding’in sahibi Şevki Bey’in tek oğlu Lütfü, Nermin’le evli… Sorumsuz olduğu kadar da tembel bir adam. İstediğini elde edebilmek için yalan söylemekten, insanları kullanmaktan çekinmiyor, paraya tapıyor.. Gülümse Yeter dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Erkan Sever (d. 11 Temmuz 1974, İzmir), tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yönetmen yardımcısı.
Dokuz Eylül Üniversitesi, Tiyatro Oyunculuğu Bölümü’nden mezun olan sanatçı, İzmir Devlet Tiyatrosu’nda 1994 – 1996 yılları arasında çalıştıktan sonra,1996 yılında İstanbul Şehir Tiyatroları kadrosuna girdi. Sanat çalışmalarını tiyatro ile sınırlandırmayan Sever, kamera karşısına geçerek, sinema ve dizi filmlerde de rol aldı. Ekranlarda ilk olarak Örümcek dizisindeki Cihan rolüyle boy gösterdi. Oyunculuğun dışında yönetmen yardımcılığı yapan Erkan Sever, halen Şehir Tiyatroları’nda çalışmakta, dizi filmlerde rol almaktadır.

YÜKSEK SOSYETE DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın