Gülümse Yeter Yasemin Kimdir Gerçek Adı Nedir


gülümse yeter yaseminSalı Günlerin reyting listesinde zirvede olan dizi  Gülümse Yeter Dizimizde Yasemin ismi ile canlandırdığı karakter ile beğenilen oyuncumuzun gerçek ismi Aslı Bekiroğlu’dur. Kore dizisinden uyarlanarak çekilen bu dizimizi kore versiyonunu izleyenler tarafından merakla beklenmekteydi Kore dizisi normalde 45 dk lık bölümler halinde toplam bölüm sayısı 45 olmuştur.

Gülümse Yeter dizimizde Maddi imkanları oldukça iyi olan bir ailenin yaşadıkları olumsuz olayların ardından bir anda sıfıra inmesinin ardından yaşadıklarını eğlenceli bir dil bizlere aktarırken ailemizin bir birine zıt olan iki kız kardeşin çevresindeki yaşadıkları ve ailemizin zor dönemlerinde daha önceden yanlarında şöför olarak çalışan baba yadigari Hasan efendinin yanına yerleşmesi neticesi buradaki alışık olmadıkları düzene ayak uydurmaya çalışırken yaşadıklarını izleyeceğiz tabi dizimizin içerisinde olmazsa olmaz olan aşk kısmını es geçilmeyecektir.  Civan ailesinin Ahmeti ile Özdemir ailesinden lütfü ile aralarında küçüklükten olan anlaşmazlık durumunun eğlencenin ana çıkış noktasını olacağını göreceğiz.

Yukarıda sizlere dizimizi genel hatları anlattıktan sonra gelelim dizi oyuncularımızın kimler olduğuna ve karakter tanıtımlarına Gülümse Yeter yapımında yer alan karakterlerden Yasemin senaryo içerisindeki bizlere tanıtımı şu şekilde olmuştur Özdemir ailesinin en küçüğü, Şevki Bey’in gözbebeği. Güzelliğiyle dikkatleri çeken, arkadaşları arasında çok sevilen, eğlenceli, güldüğünde yüzünde güller açan genç bir kız. Ailenin en küçüğü olduğu için çok üstüne düşülmüş bir o kadar da şımartılarak büyütülmüş. Aynı zamanda damarına basıldığında keçi gibi inatçı olabilen, gururlu, dediğim dedik, hazır cevap bir karakter. Gülümse Yeter dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Asıl Bekiroğlu 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.İstanbul’da yaşayan genç oyuncu Lise eğitimini İtalyan Lisesinde tamamlamıştır. Lise eğitiminden sonra Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü kazanmıştır. Çocukluğundan beri oyunculuğa merak salan genç oyuncu daha önce reklam filmlerinde de oynamış ama asıl yıldızı çektiği Vine ler ile parlamıştır. Ekranlarda Beni Böyle Sev adlı dizi görünmeye başlayan, ardından 2015 yılında Fox Tv yayınlanan Adı Mutluluk isimli dizide Sera Yüksel isimli karakteri canlandırmıştır.

YÜKSEK SOSYETE DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın