Hangimiz Sevmedik Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu


hangimiz-sevmedik-dizisi-konusu-oyunculariTrt1 yaz sezonu için hazırladığı ve fragmanı yayınlandığında sosyal medya’da oldukça ses getiren Hangimiz Sevmedik dizisi merakla beklenmeye başladı. Haziran veya Temmuz ayında ekrana gelmesi beklenen dizimiz yeşil çam karakterlerine selam çakarak geçmiş filmlerde olan saflığın aile komedisi üzerine kurulmuş bir dizi olarak karşımıza çıkacak.

Hangimiz Sevmedik Dizisi Konusu; Adile Ve Münir birbirini çok seven kişilerdir fakat aralarında oluşan bir sorunu ikisininde yanlış anlaşılması sonu bu büyük aşk son bulmuştur. İki aşık kendi yollarına devam ederek yeni hayatlarını kurmuşlardır aynı mahallede yaşayan ikilimiz birbirilerine sataşmaktan geride durmazlar. Itır ve Tarık bu ikilimizin çocuklarıdır ve neredeyse imkansız bir aşkın içerisine düşmüşlerdir.

Hangimiz Sevmedik Dizisi Oyuncu Kadrosu; Adile ( Gül Onat ), Münir ( Altan Erkekli ), Şener ( Cengiz Bozkurt ), Itır ( Selen Soydemir ), Tarık ( Can Yaman ), Deniz Oral, Devrim Yakut, Erdem Baş, Veysel Diker, Mehtap Bayri, Berfu Öngören, Onur Sermik, Doğa Konakoğlu ve Selma Kutluğ

HANGİMİZ SEVMEDİK GÜZEL DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
avcılar escort

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın