Hangimiz Sevmedik Itır Kimdir Gerçek Adı Nedir


hangimiz sevmedik ıtırTrt 1 Ekranlarında yayınlanacak olan Hangimiz Sevmedik dizisinde Itır Karakterini Canlandıran Oyuncumuz Selen Soyder’dir

Hangi Sevmedik dizisi ile televizyonda çok sık gördüğümüz intikam entrika aksiyon gibi konulu temalardan hoşlanmayan geçmişin izlerini taşıyan dizi arayışı içerisinde olanlara hitap eden Hangimiz Sevmedik dizisi aile sıcaklığında bir dizi olup bünyesinde barındırdığı usta oyuncular sayesinde Trt kanalının bu yaz döneminde büyük başarı beklediği dizilerden birisi olacağa benziyor mahalle sıcaklığı içerisindeki insan ilişkileri ele alırken iki kuşağın içerisinde yer aldığı durumlarıda bize yansıtacak gibi görünüyor akşamları eve gelince artık buram buram dram kokan dizi filmlerden ziyade keyifli vakit geçirecek dizi arayanlara hitap eden dizinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

26 Aralık 1986 İzmir doğumlu güzel oyuncu 2007 Miss Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilmiştir. Miss Bikini Of The Universe yarışmasında Çin Halk Cumhuriyetî’nde Türkiye’yi temsil etti. Yarışmada birinci olan güzel oyuncu Türkiye’ye En iyi Kostüm ödülünü de getirdi. Yarışmada kızıl kraliçe ünvanını aldı. Soyder 1.78 boyunda, 58 kilodadır. Saç rengi açık kumral, göz rengi koyu kahverengi ve 80-60-90 ölçülerindedir. Yer Gök Aşk dizisinde Toprak Karagül rolünü oynamıştır. Lale Devri dizisinde Toprak Karagül Ilgaz karakterini canlandırmıştır. Son olarak Reaksiyon dizisinde Zeynep karakterini rol oynamıştır.

HANGİMİZ SEVMEDİK GÜZEL DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eğlence