Hangimiz Sevmedik Mürüvvet Kimdir Gerçek Adı Nedir


hangimiz sevmedik mürüvvet kimdirTrt 1 Ekranlarında yayınlanacak olan Hangimiz Sevmedik dizisinde Mürrüvet Karakterini Canlandıran Oyuncumuz Selma Kutluğ‘dur

Hangi Sevmedik dizisi ile televizyonda çok sık gördüğümüz intikam entrika aksiyon gibi konulu temalardan hoşlanmayan geçmişin izlerini taşıyan dizi arayışı içerisinde olanlara hitap eden Hangimiz Sevmedik dizisi aile sıcaklığında bir dizi olup bünyesinde barındırdığı usta oyuncular sayesinde Trt kanalının bu yaz döneminde büyük başarı beklediği dizilerden birisi olacağa benziyor mahalle sıcaklığı içerisindeki insan ilişkileri ele alırken iki kuşağın içerisinde yer aldığı durumlarıda bize yansıtacak gibi görünüyor akşamları eve gelince artık buram buram dram kokan dizi filmlerden ziyade keyifli vakit geçirecek dizi arayanlara hitap eden dizinin kısır bir konu içerisinde kendini tekrarlamaması en büyük noksanlık olacaktır ıtır ile tarık evli olmalarının ortaya çıkması ilk üç bölümde son anda atlatıldı bu durumun öğrenilmesinden sonra yaşanacaklar belli bir kurgu içerisinde sağlam bir şekilde devamı sağlandığında uzun bir yayın hayatı olacağını düşünüyoruz mahalledeki karakterlerin kendilerine has hikayelerinin konu edinmesi ile en büyük ihtimal olarak gözükmektedir. dizimizin trt1 ekranlarında yer almasıda bu konuda kredisinin oldukça fazla olması bekleniyor özel sektöre göre dizilerine daha çok şans veren trt kanalı bu konuda doğru bir yaklaşım içerisinde olduğunu sonrada reyting listelerini zorlayan yapımların olması ile görmekteyiz. Hangimiz Sevmedik mahalle sıcaklığını bizlere yansıtan bir dizinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Selma Kutluğ 26 Ağustos 1953′te İstanbul’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 10 yaşında iken İstanbul Devlet Tiyatroları’na girmeyi başardı, liseden sonra üniversite eğitimine devam etmedi ve sahnelere erken yaşta çıkmayı tercih etti.

İlk başlarda çeşitli tiyatro oyunlarında sahneye çıktı. Ekran önüne ilk adımını 1981 yılında Uzun İnce Bir Yol ile attı. Bizim Mahalle, Çiçek Taksi, Böyle Mi Olacaktı?, Aynalı Tahir, Yedi Numara gibi çeşitli dizilerde rol aldı.

2002 yılında yayınlanan Gülbeyaz adlı dizide Saniye rolünü canlandırdı. 2005 yılında Belalı Baldız dizisinde rol aldıktan sonra Beyaz Gelincik dizisinde Pakize rolü ile izleyici karşısına çıktı.

2006 yılında yayınlanmaya başlayan ve 2 sezon süren Hatırla Sevgili dizisinde Ayla’nın annesi terzi Melahat rolünü canlandırdı.

HANGİMİZ SEVMEDİK GÜZEL DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın