Hangimiz Sevmedik Zeki Kimdir Gerçek Adı Nedir


hangimiz sevmedik zeki kimdirTrt 1 Ekranlarında yayınlanacak olan Hangimiz Sevmedik dizisinde Zeki Karakterini Canlandıran Oyuncumuz Barış Başar‘dir

Hangi Sevmedik dizisi ile televizyonda çok sık gördüğümüz intikam entrika aksiyon gibi konulu temalardan hoşlanmayan geçmişin izlerini taşıyan dizi arayışı içerisinde olanlara hitap eden Hangimiz Sevmedik dizisi aile sıcaklığında bir dizi olup bünyesinde barındırdığı usta oyuncular sayesinde Trt kanalının bu yaz döneminde büyük başarı beklediği dizilerden birisi olacağa benziyor mahalle sıcaklığı içerisindeki insan ilişkileri ele alırken iki kuşağın içerisinde yer aldığı durumlarıda bize yansıtacak gibi görünüyor akşamları eve gelince artık buram buram dram kokan dizi filmlerden ziyade keyifli vakit geçirecek dizi arayanlara hitap eden dizinin kısır bir konu içerisinde kendini tekrarlamaması en büyük noksanlık olacaktır ıtır ile tarık evli olmalarının ortaya çıkması ilk üç bölümde son anda atlatıldı bu durumun öğrenilmesinden sonra yaşanacaklar belli bir kurgu içerisinde sağlam bir şekilde devamı sağlandığında uzun bir yayın hayatı olacağını düşünüyoruz mahalledeki karakterlerin kendilerine has hikayelerinin konu edinmesi ile en büyük ihtimal olarak gözükmektedir. dizimizin trt1 ekranlarında yer almasıda bu konuda kredisinin oldukça fazla olması bekleniyor özel sektöre göre dizilerine daha çok şans veren trt kanalı bu konuda doğru bir yaklaşım içerisinde olduğunu sonrada reyting listelerini zorlayan yapımların olması ile görmekteyiz. Hangimiz Sevmedik mahalle sıcaklığını bizlere yansıtan bir dizinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

0 Ocak 1978 İstanbul doğumludur. Barış Başar 1994 yılında girdiği Müjdat Gezen Konservatuarı Batı müziği bölümünden 1999′ da mezun oldu. Okurken aynı zamanda televizyon muhabirliği de yaptı…

Muhabirlik Yaptığı Kanallar Ve Yılları
1995-1996 Sıcağı Sıcağına Show Tv
1996- 1998 Star Haber Merkezi
1999-2002 Cnntürk Haber Merkezi
2002-2004 Show Tv& Skytürk Haber Merkezi
En son ‘Skytürk’te Sabah’ isimli programı hazırladı ve sundu. ‘Yakın Tarihin Tanıkları’ isimli programı yönetmen ve yapımcı olarak hazırladı.
2004 senesinde istifa eden Barış Başar gazetecilik mesleğini bırakarak, Saygın Delibaş, Ahmet Saraçoğlu, Serdar Orçin, Fethi Kantarcı, Kamil Güler, Serhan Ernak, Alper Düzen, Fırat Doğruloğlu, Caner Özyurtlu gibi oyuncu arkadaşlarıyla beraber ”İstanbul Kraliyet Tiyatrosu” nu kurdular..

HANGİMİZ SEVMEDİK GÜZEL DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın