Hanım Köylü Dizisi Oyuncu Kadrosu Tanıtım Fragmanı


hanım köylü ne zamanHanım Köylü Dizisi Mart Ayında Star Tv ekranınlarda yer alacak. Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan yapacaktır. Ara dönemde bahar ayının dizileri birer birer ortaya çıkarken yaz aylarında çıkacak diziler öncesinde hangilerinin devam edip etmeyeceği reyting tablosundaki yerlerine göre karar verilecek eğer dizimiz seyirciler tarafından beğenilirse belkide yeni sezonda yer alarak yapımcısını dizi oyuncularını ve izleyenleri çok sevindirecek
Hanım Köylü Dizisi Konusu; İki Düşman ailenin geçmişten gelen bir husumeti vardır fakat bu aralarındaki durum genelde komik olaylara sahne almaktadır. Büyük şehire gidip birbirilerini görmek istemeyen ailelerimiz bir süre sonra büyük şehirin kendine has yaşam biçimine ayak uyduramayacak ve tekrar’dan köylerine dönecektir. Hal böyle olunca iki aile arasında yaşanan çekişmeler uzun bir ara verilmiş olsada tekrardan başlayacak. Büyük şehirde yaşamaya alışmış kendi kafasına göre takılan ve aile kavramına çokta önem vermeyen  esas oğlanın yeni hayatına uyum sorunu çekerken yaşadıkları başta zor olsada bir süre sonra gerçeklere alışmak zorunda kalacak komedi unsurlarının olduğu ege dizisi tadındaki yapımda iki ailenin arasında kalan çocukların imkansız aşkının ekranlara gelecek.

Hanım Köylü Dizisi Oyuncu Kadrosu;  ( Yusuf Çim ),  ( Gülsüm İlhan Ali ), ( Mehmet Özgür ),( Toygan Avanoğlu ), ( Aylin Kabasakal ), ( Tanju Tuncel ), ( Uğur Demirpehlivan )

Hanım Köylü dizisi konusu, Hanım Köylü dizisi oyuncuları, Hanım Köylü oyuncu kadrosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın