Hayat Sevince Güzel Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu


hayat-sevince-guzelFox Tv ekranlarına Haziran ayında başlaması beklenen yeni bir ege dizisi olan Hayat Sevince Güzel komedi ağırlıklı olacak bir yaz dizisi olarak ekranlara gelecek dizinin tutması halinde yeni sezon devam etmesi bekleniyor dram aksiyon türünden sıkılanlar için yeni bir seçenek olacak dizide bir çok usta oyuncu yer alıyor.

Hayat Sevince Güzel Dizisi Konusu; Göçer Ailesi istanbulda yaptıkları dolandırıcılık faaliyeti nedeniyle  başları belaya girmiştir bundan kurtulmanın tek yolu ise istanbulu terk etmektir. Ailemizde bu çıkış yolunu benimseyerek istanbuldan izmire giderler burada zarifenin koyunları nedeni ile bir kaza geçirliler ailesi üyesinin şinasinin yaralandığı bu kazada zarifenin sadece kendi köylerinde yetişen şıpıldak otu ile tedavi etmesi ve kısa sürede iyileştirici özelliğini öğrenen göçer ailesi bu durum karşısında şaşkına dönerler. Eğer zarifeden bu otu ve tedavi şeklini öğrenebilirlerse büyük bir zenginlik kapısı kendilerinin önüne açılacaktır bu nedenle ne yapıp edip bu tedavi yöntemini öğrenmek zorundadırlar böylesine bir fırsatı kaçırmamak için ellerinden geleni yaparlar. Zarife aşk istemesine rağmen deli dolu bir yapısı vardır bu yeni ailenin gelmesi ile kendisini aşk dolu bir çıkmazın içerisinde bulurken tüm bu yaşananlar bizleri gülümseten olayların başlangıç noktasına götürecektir.

Hayat Sevince Güzel Dizisi Oyuncu Kadrosu; Savaş (Ekin Mert Daymaz) , Zarife (Algı Eke), Barış (Burak Çelik), Emine (Öykü Çelik), Uğur Çavuşoğlu, (Dede) Macit Koper, Hakan Meriçliler, Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın, Sema Atalay, Deniz Baytaş, Ayşen Sezerel, Yeliz Akkaya, Neşem Akhan, Şennur Nogaylar, Seda Telciler, Batuhan Aydar, Hasan Denizyaran, Ömür Özdemir, Tolga Öztürk ve Anıl Çelik

HAYAT SEVİNCE GÜZEL DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
hayat sevince güzel dizisi konusu, hayat sevince güzel dizisi oyuncuları, hayat sevince güzel oyuncu kadrosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın