Hayat Sevince Güzel Samet Kimdir Gerçek Adı Nedir


hayat sevince güzel samet kimdir gerçek adı nedirFox Tv’nin yeni dizisi olan Hayat Sevince Güzel’de Samet karakterine hayat veren oyuncumuz Batuhan Aydar‘dur bu deneyimli oyuncumuzu yakından tanımak için sizlere oyuncumuz hakkında bilgi verelim Batuhan Aydar Facebook İnstagram veya Twitter adreslerini google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Batuhan Aydar, 9 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. AslenAdana’lıdır. İlkokulu Turhan Mediha Tansel İlköğretim Okulunda okumuştur. Ortaokulu İstanbul – Maltepe – Adnan Kahveci Ortaokulunda tamamladı. Liseye ise Suadiye Hacı Mustafa Tarman Lisesi’nde devam edip mezun olmuştur. Eğitim hayatına Açık Öğretimde Kamu Yönetimi bölümünde devam etmektedir. Daha küçük bir çocukkenBarış Manço’nun sunduğu “7’den 77’ye” adlı programına çıktı. 1994yılında Demet Sağıroğlu’nun “Arnavut Kaldırımı” adlı şarkısının klibinde ve “Aşk Perisi” klibinde oynadı. 1 yaşındayken ACE Reklam filminde rol almıştır.

1997 yılında baş rollerinde Evrim Solmaz’ın oynadığı “İlişkiler” adlı dizide ve 1999 yılı Ayşecik dizisi ile 1999 yılında baş rollerinde Seda Sayan ve Güven Kıraç’ın oynadığı “Evimiz Olacak mı?” adlı dizide rol aldı.
2013 yılında SamanYolu Tv’de yayınlanan “Ötesiz İnsanlar” dizisinde başrolü üstlenerek Teğmen Deniz rolünü canlandırmaktadır. Ergül Miray Şahin, Naşit Özcan, Hüseyin Köroğlu ile birlikte oynamıştır

HAYAT SEVİNCE GÜZEL DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Son iki sezondur dizilerde ağırlıklı olarak işlenen istanbul dizileri seyirciler açısından yeterince doyuma ulaştığı için ekranlarımızda ege dizilerini görmeye başladık genelde doğu ve karadeniz dizileri istanbul dizilerine alternatif olurken iki senedir aldıkları reyting nedeni ve genel anlamda komedi unsurun ağırlık olması nedeni ile ege dizileri tercih edilmeye başlandı yapım şirketleri tarafından. Yaz Sezonunda Fox tv kanalı farklı dizileri ard arda yayına sokarak yaz döneminde reyting tablosunda kendisine yer edinmek istiyor böylece hem yaz dönemini kazançlı geçirmek hemde yeni sezon öncesinde elindeki alternatif dizileri görerek ona göre yeni bir yol haritası çizmek amacıyla sezona erken başladığını söyleyebiliriz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın