Hayat Sevince Güzel Zeynep Kimdir Gerçek Adı Nedir


hayat sevince güzel zeynep kimdir gerçek adı nedirFox Tv’nin yeni dizisi olan Hayat Sevince Güzel’de Zeynep karakterine hayat veren oyuncumuz Damla Aslanalp‘dur bu deneyimli oyuncumuzu yakından tanımak için sizlere oyuncumuz hakkında bilgi verelim Damla Aslanalp Facebook İnstagram veya Twitter adreslerini google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Damla Aslanalp, 1990 yılında Almanya’da doğmuştur. Tam adı Nergiz Damla Aslanalp’dır.
2013 yılında Almanya’nınGelsenkirchen kentinde düzenlenen ‘Miss Turkuaz’ yarışmasında üçüncü oldu.
Mahsun Kırmızıgül, 2014yılında çekilecek dizi filmi ‘Mardin İşi’nin başrolü için 130 genç kız arasındanDamla Aslanalp’i seçti.
Damla Aslanalp, 2014yılının Ağustos ayındaMahsun Kırmızıgül’ün senaryosunu yazıp yönettiği önce adının “Mardin İşi” olacağı söylenen ama sonra adı “Kadim Dostum” olarak değiştirilen ve başrollerinde İlker Aksum ve Murat Eken, Tarık Papuççuoğlu, Arif Erkin Güzelbeyoğlu’nun yer aldığı dizide rol aldı.
23 Aralık 2014 tarihinde TRT ekranlarında yayınına başlayan ve yönetmenliğiniKudret Sabancı’nın yaptığı Bir Osmanlı Polisiyesi olan “Filinta” adlı dizideDamla Aslanalp “Lara Zaharyas” karakterini canlandırırken başrollerde Serhat Tutumluer (Boris Zaharyas), Mehmet Özgür (Kadı Gıyaseddin Hatemi), Onur Tuna (Filinta Mustafa), Naz Elmas (Azize), Yosi Mizrahi (Esad Paşa), Kayra Şenocak (Hasan), Bülent Alkış (Padişah) gibi isimler rol almıştır.

HAYAT SEVİNCE GÜZEL DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Son iki sezondur dizilerde ağırlıklı olarak işlenen istanbul dizileri seyirciler açısından yeterince doyuma ulaştığı için ekranlarımızda ege dizilerini görmeye başladık genelde doğu ve karadeniz dizileri istanbul dizilerine alternatif olurken iki senedir aldıkları reyting nedeni ve genel anlamda komedi unsurun ağırlık olması nedeni ile ege dizileri tercih edilmeye başlandı yapım şirketleri tarafından. Yaz Sezonunda Fox tv kanalı farklı dizileri ard arda yayına sokarak yaz döneminde reyting tablosunda kendisine yer edinmek istiyor böylece hem yaz dönemini kazançlı geçirmek hemde yeni sezon öncesinde elindeki alternatif dizileri görerek ona göre yeni bir yol haritası çizmek amacıyla sezona erken başladığını söyleyebiliriz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın