Hayatımın Aşkı Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu


hayatımınaskıKanald ekranlarına 15 mayıs 2016 pazar günü ilk bölümü gelmeye başlayacak olan Hayatımın aşkı dizisi oyuncuları kadrosu, konusu ve tanıtım videoları konumuzun devamında.

Hayatımın Aşkı Dizisi Konusu; Gökçe bir reklam ajansında yazar olarak çalışan güzel biridir iş dünyasında işleri yaver gitsede aşk dünyası buna ters orantılı bir durumdadır yakın arkadaşları birer birer evlenirken gökçen yanlız kalmıştır üstelik evdeki kardeşleri ve annesi bu konuda kendisine yardımcı olduğu söylenemez. 30 Yaşına basmasına yakın bir zamanda işyerindeki patronu demiri kendisinin sevgilisi yapmaya karar verir demir yakışıklı karizmatik ve soğuk birisidir ama gökçen için bunlar zorluk değil sadece aşılması gereken durumlardır bu yolda kendisine yardımcı olacak kaan ile çalışmaya başlarlar. Gökçenin demire daha yakın olması için iş yerindeki pozisyonunu daha yukarı çıkarması gerekmektedir ve beklediği fırsat kendisinin önüne çıkmıştır.

HAYATIMIN AŞKI DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Hayatımın Aşkı Dizisi Oyuncu Kadrosu; Gökçe ( Hande Doğandemir ), Demir ( Serkan Çayoğlu ), Kaan ( Berk Hakman ), Rezzan ( Zeynep Eronat ), Hikmet ( Zafer Alagöz ), Bartu ( Sadi Celil Cengiz), Yonca Evcimik ( Yonca Evcimik ), Hulisi ( Avni Yalçın ), Nesrin ( Ayşegül İşsever ), Eylem (Deniz Barut), Sema (Seda Türkmen), Rahmi (Murat Parasayar)

hayatımın aşkı konusu, hayatımın aşkı oyuncuları, hayatımın aşkı oyuncu kadrosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın