Hayatımın Aşkı Gökçe Kimdir


hayatımın askı gökçeYaz sezonun yaklaşmaya başlaması ile birlikte diziler sezon finali yapmaya doğru ilerliyor bu dizilerin boşluğunu doldurmak için yaz dönemi dizilerini yayına sokan kanallar bu sene erkenden kolları sıvamaya başlıyor bu dizilerden biriside kanal d ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Hayatımın Aşkı dizidir Gökçe karakteri ile ekranlara gelecek olan Hande Doğandemir’in canlandıracağı karakter gökçe 30 yaşında, hiç evlenmemiş, ailesi ile yaşıyor. Ajans 237’de çalışıyor. Halkla ilişkiler ve Reklamcılık mezunudur

Hande Doğandemir 1.70 boyundaki güzel oyuncu Hande Doğandemir, 22 Kasım 1985 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olan Doğandemir, yayıncılık sektöründe kamera arkasında görev aldığı dönemde, 35 Buçuk Akademi ve Bahar Kerimoğlu Oyunculuk Atölyesi gibi merkezlerde eğitim aldı.
HAYATIMIN AŞKI DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Keskin Bıçak, Sen de Gitme, İbret-i Ailem, böyle bitmesin, Şubat ve Leyla ile Mecnun gibi dizilerden sonra Güneşi Beklerken’de canlandırdığı “Zeynep” karakteri ile geniş kitlelere ulaştı. En son rol aldığı TV dizisi ATV’de yayınlanan “Racon: Ailem İçin” oldu. Birçok markaların reklamlarında da rol alan Hande Doğandemir, TRT Okul’da 3 sezon yayınlanan “Hatırlar mısınız?” adlı programın sunuculuğunu üstlendi. 2015’te vizyona giren ilk sinema filmi Bana Masal Anlatma’dan sonra yeni filmi Her Şey Aşktan’da rol aldı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın