İçerde dizisinde 27.bölüm 27 martta neler yaşanacak


İçerde dizisinde 27.bölüm 27 martta neler yaşanacak. Her zaman oldugu gibi ilk önce geçen haftalardi da tahminlerimizin doğruluğundan bahsetmek isteriz.

Geçen hafta bugün yayınlanan bölüm için; Sarp’ın Celal Babayı tehdit edememesinden, Sarp ve Celal Baba’nın içeriden rahatlıkla çıkacağından bahsetmiştik. Evet gelelim bugün yaşanmış ve önümüzdeki hafta için bizi neler bekliyor bunlara bakalım. Her hafta olduğu gibi maddeler halinde yazarak okumanızı daha kolay hale getirmek istiyoruz.

 

1-) Final sahnesinde Celal Baba; Kudret diri diri gömdü. Bu bize göre biraz erken final oldu, Celal Baba Kudretin işini erken bitirdi biraz. Senaristlerin bu kadar kısa bi şekilde bitirmesi bizleri çok şaşırttı. Bu şaşkınlığımızın altında da bir soru işaretimiz var, Gerçekten de öldürdü mü?. Bu sorunun yanıtını inanın bizler de bekliyoruz haftaya göreceğiz. 2-) Gelecek haftadan kesit yayınlandı İçerde dizisi 27.bölümünde Sarp’ın vurulduğunu söyledi Yeşim. Burada olay Sarp Yusuf Müdüre yolladı resimleri, fakat geriye Handan kaldı. Sarp’ı Handan vurdurtttu. Kudretten haber alamayınca ortalık karıştı. Bu biraz hikaye de olabilir. Sarp vurulmamış olabilir.

 

3-)Size çok önemli bir sır verelim. Çok göz önünde bulunan Davut, Kudretin adamı olabilir. Celal Baba onu gömerken dikkatlerden kaçmadı, göz yaşlarını tutamadı. Belkide Kudreti Davut kurtaracak. Bu olayı bekleyin ve görün.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 20 Mart 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın