Kanıt Ateş Üstünde Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu


kanıt-ateş-üstünde-kanal-dDaha öncede Kanıt isimi ile ekranlara gelen ve oldukça beğeni toplayan dizi yeni ismi ve yeni oyuncuları ile Kanal D ekranlarına gelmeye başladı kendi iç kurgusunun yanında ele aldığı cinayetlerle kriminal polisiye  tarzı dizi severlerin beklentilerini karşılayan dizimiz yeni yayın hayatında aynı şekilde ilerleyecek bu yapımda danışmanlık yapan Prof. Dr. Sevil Atasoy’un yönlendirmeleri ve işlenen konuların gerçek hayata ait kesitler olmasıda ekranda uzun soluklu olmalarının önünü açmaktadır.

Kanıt Ateş Üstünde Dizisi Konusu; Cinayet Masasında Baş Komser olan Kaan olayları ele alış biçimi kuralları zorlayan yapısı ile farklı yöntemleri olan ve ele aldığı dosyaları başarı ile sonuçlandıran bir yapısı vardır kardeşi rüzgar ile yetimhanede büyümüş birbirilerine destek vererek bugünlere gelmişlerdir rüzgar cinayet romanları yazan bir yazar olmuştur iki kardeşin ortak noktası cinayetler olurken birinin gerçek hayatta yaşadıkları diğerinin ise hayal gücü ile kaleme aldığı olaylar olmuş olsada iki kardeş bu deneyimlerinden faydalanmaktadır. Kaan ekibinde yer alan Tolga, Melis, Arif, Kevser ve Naz ile bir çok dosyayı aydınlığa kavuşturmuştur fakat bir süre sonra istemesede Amerika’dan gelen yeni ortağı  Asya ile çalışmak zorunda kalacaktır tüm bu yaşananların yanında onunla birlikte ele aldığı cinayet dosyasında katil zanlısı olarak hayattaki tek yakını olan kardeşi rüzgarı göz altına alacak olması Kaanı sinir eder yeni ortağı kurallara muntazam riayet eden birisidir Asya’ya göre Kaan kendi kafasına göre hareket kuralların dışına çıkan eski tip bir polistir fakat dönem değişmiş yeni kurallara uygun bir şekilde olayları ele alması gerektiğine inanmaktadır. Bu ikilimiz başta hiç anlaşamamış olsalarda ilerleyen bölümlerde aralarında bir yakınlaşma olacağı yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır.  Dizimizin iç kurgusuna ömer dahil edilerek konu zenginliğine katkı sağlanmaya çalışılmıştır ömer kaan’ın en büyük düşmanı olarak karşımıza çıkıyor kardeşini bulmak için elinde bulundurduğu maddi imkan ve gücünü kullanmak için asla tereddüt etmeyecektir.

Kanıt Ateş Üstünde Dizisi Oyuncu Kadrosu; Tansel Öngel (Kaan), Ahmet Olgun Sünear (Rüzgar), Başak Güröz (Asya), Gurur Aydoğan (Ömer), Okday Korunan (Enver), Müge Mertson (Melek),  Ebru Aytemur (Melis), Mustafa Açılan (Ozan) , Hayati Akbaş (Tolga), Güvenç Selekman (Arif), Öykü Candanadam (Naz), Bennur Duyucu (Kevser), Duygu Şen (Bilge), Dila Uluca (Eylül), Çağatay Atasagun (Savcı)

KANIT ATEŞ ÜSTÜNDE DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın