Kanıt Ateş Üstünde Melis Kimdir Gerçek Adı Nedir


ebruKanıt dizisi tekrar geri döndü ve her hafta farklı bir olayı ele alarak cinayetlerin işleniş amacı ve çözüme ait ipuçları ile bizlere sunarken her suçlu arkasında bir iz bırakır sözünü doğrultarak Kanal D ekranlarına geliyor Dizimizde Melis rolünü canlandıran Ebru Aytemur‘dir

Yeni Kadrosu ile kanal d ekranlarından izleyicilere merhaba diyen dizimiz ilk bölümlerinden sonra devam edeceği yönünde sinyaller vermesi ve reyting raporlarında tatminkar bir sıralamada olması izleyenleri sevindirdiğini görüyoruz Polisiye tarzındaki dizimizde gerçek hayattan yaşanmış hikayeleri ekrana getirirken cinayetlerde ele geçirilen ip uçların nasıl ele alındığını ve bunların ışığında katile ulaşılma safhasını güzel bir kurgu ile bizlere sunmakta dizimizdeki karakterlerden Melis dizi içerisindeki tanıtımı şu şekilde olmuştur Laboratuvar sorumlusu. Yetenekli ve zeki bir kadın. Kaan’a aşık. O yüzden Asya gelir gelmez onu kıskanıyor, tavırları değişiyor. İyi bir insan olmakla birlikte hırslı, ateşli, rekabetçi bir karakter. Özellikle diğer kadınlara karşı. Çocukluğundan beri kimyaya, ilaçlara, tıp alanına ayrı bir ilgisi var. İşi bu konulardaki ilgisini de tatmin etmesini sağlıyor… Kanıt Ateş Üstünde  dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

1988 yılında İstanbul’da doğan Ebru Aytemur, Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Daha sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde Diksiyon ve Oyunculuk eğitimi almıştır. 2015 yılında Beyaz Yalan dizisi ile televizyon dünyasına adım atmıştır. Nizama Adanmış Ruhlar dizisinin kadrosunda yer almıştır.

KANIT ATEŞ ÜSTÜNDE DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın