Kanıt Ateş Üstünde Ömer Kimdir Gerçek Adı Nedir


kanıt ömerKanıt dizisi tekrar geri döndü ve her hafta farklı bir olayı ele alarak cinayetlerin işleniş amacı ve çözüme ait ipuçları ile bizlere sunarken her suçlu arkasında bir iz bırakır sözünü doğrultarak Kanal D ekranlarına geliyor Dizimizde Ömer rolünü canlandıran Gurur Aydoğan‘dir

Yeni Kadrosu ile kanal d ekranlarından izleyicilere merhaba diyen dizimiz ilk bölümlerinden sonra devam edeceği yönünde sinyaller vermesi ve reyting raporlarında tatminkar bir sıralamada olması izleyenleri sevindirdiğini görüyoruz Polisiye tarzındaki dizimizde gerçek hayattan yaşanmış hikayeleri ekrana getirirken cinayetlerde ele geçirilen ip uçların nasıl ele alındığını ve bunların ışığında katile ulaşılma safhasını güzel bir kurgu ile bizlere sunmakta dizimizdeki karakterlerden Ömer dizi içerisindeki tanıtımı şu şekilde olmuştur Kaan’ın en büyük düşmanı. Zengin bir iş adamı olan babası tarafından yetiştirilmiş. Başarıya ulaşmak için her yolu mübah sayıyor. Kaan’ın aksine çıkarına ters ise kanun filan tanımıyor. Sert erkeklerin arasında duygularını saklayarak büyümüş ama hiç söylemese de gerçek bir aile ortamını hep özlemiş. Sevgisizlik karakterine damgasını vurmuş. Bir kardeşi olduğunu öğrendikten sonra hem geçmişin sırlarını çözmek hem de özlemini çektiği kardeşe kavuşmak için hırsla onu bulmaya çalışacak ve Kaan ile çatışacaktır… Kanıt Ateş Üstünde  dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Oya Aydoğan ve Latif Demirbağ’ın oğlu olan Gurur Erdoğan 1989 yılı doğumludur. Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan İstanbul doğumlu olup 1.90 boyunda ve 86 kilodur.  Gurur Aydoğan Yeditepe Üniversitesi Sanat Yönetimi mezunu olup, en son rol aldığı dizi Not Defteri dizisidir. Gurur Aydoğan Not Defteri dizisinde Cenk Hoca rolünü üstlenmiş olup, yeni başlayacak olan Kanıt Ateş Üstünde dizisinde de rol alacağı açıklandı.

KANIT ATEŞ ÜSTÜNDE DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın