Kanıt Ateş Üstünde Rüzgar Kimdir Gerçek Adı Nedir


kanıt rüzgarKanıt dizisi tekrar geri döndü ve her hafta farklı bir olayı ele alarak cinayetlerin işleniş amacı ve çözüme ait ipuçları ile bizlere sunarken her suçlu arkasında bir iz bırakır sözünü doğrultarak Kanal D ekranlarına geliyor Dizimizde Rüzgar rolünü canlandıran Ahmet Olgun Sünear‘dir

Yeni Kadrosu ile kanal d ekranlarından izleyicilere merhaba diyen dizimiz ilk bölümlerinden sonra devam edeceği yönünde sinyaller vermesi ve reyting raporlarında tatminkar bir sıralamada olması izleyenleri sevindirdiğini görüyoruz Polisiye tarzındaki dizimizde gerçek hayattan yaşanmış hikayeleri ekrana getirirken cinayetlerde ele geçirilen ip uçların nasıl ele alındığını ve bunların ışığında katile ulaşılma safhasını güzel bir kurgu ile bizlere sunmakta dizimizdeki karakterlerden Rüzgar dizi içerisindeki tanıtımı şu şekilde olmuştur Kaan’ın kardeşi. Zeki ve fırlama biri. Kaan’la birlikte yetimhanede büyümüş, abisi onun kahramanı. Küçüklüğünden beri çok zengin bir hayal dünyasına sahip, bu yüzden yapabileceği en iyi işi seçmiş ve cinayet romanı yazarı olmuş. Sorumluluk almayı sevmiyor, sıkışınca tatlı bir şımarıklıkla işi çözmeye çalışıyor. Mecbur kalsa kavga eder, asla korkak değil ama erkeksi güç gösterileriyle hiç alakası yok. Deniz tutkunu, küçük bir teknesi var. Kendisi gibi arıza Bilge ile gel-gitli bir ilişki yaşıyor… Kanıt Ateş Üstünde  dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Ahmet Olgun Sünear, 24 Aralık 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Bir abisi vardır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden 8 yılda mezun oldu.
Bahar Kerimoğlu ile metod oyunculuk çalıştı. Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları bölümüne devam etti. Modern dansa yoğunlaştı. Bedenini doğru kullanmayı öğrendi.
Ahmet Olgun Sünear, Gaye Sökmen Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Dergilere fotomodellik yaparak modelliğe başladı. Cola Turka ve Pepsi reklam filmlerinde oynadı.
2014 – 2015 yılları arasında yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği, başrollerini Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli’nin paylaştığı “Maral” adlı dizide Ceyda Düvenci, Fırat Altunmeşe, Reha Özcan, Defne Halman ile birlikte rol alırken Benan karakterini canlandırmıştır.
2014 yılında “Çilek” adlı sinema filminde İlker Aksum, Halil Sezai Paracıkoğlu, Azra Akın, Bülent Şakrak, Selen Öztürk ile beraber rol aldı.

KANIT ATEŞ ÜSTÜNDE DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın