Kanıt Ateş Üstünde Tolga Kimdir Gerçek Adı Nedir


kanıt tolgaKanıt dizisi tekrar geri döndü ve her hafta farklı bir olayı ele alarak cinayetlerin işleniş amacı ve çözüme ait ipuçları ile bizlere sunarken her suçlu arkasında bir iz bırakır sözünü doğrultarak Kanal D ekranlarına geliyor Dizimizde Tolga rolünü canlandıran Hayati Akbaş‘dır

Yeni Kadrosu ile kanal d ekranlarından izleyicilere merhaba diyen dizimiz ilk bölümlerinden sonra devam edeceği yönünde sinyaller vermesi ve reyting raporlarında tatminkar bir sıralamada olması izleyenleri sevindirdiğini görüyoruz Polisiye tarzındaki dizimizde gerçek hayattan yaşanmış hikayeleri ekrana getirirken cinayetlerde ele geçirilen ip uçların nasıl ele alındığını ve bunların ışığında katile ulaşılma safhasını güzel bir kurgu ile bizlere sunmakta dizimizdeki karakterlerden Tolga dizi içerisindeki tanıtımı şu şekilde olmuştur Komiser yardımcısı. Kaan’a büyük bir hayranlık ve sevgiyle bağlı. İçlerinde tarz olarak en halk adamı o. Psikolojisi en normal olanlardan biri de. Bu yüzden soruşturmalarda bilgi aldığı insanlarla ve tanıklarla çok iyi iletişim kuruyor, konuşturmayı biliyor. Geyik ve dalgacı bir tarafı var ama mesleğinde iyi. Otorite ve disiplinle bir problemi yok, emir almaktan veya azarlanmaktan erinmeyen bir adam. Melis’ten hoşlanıyor, bunu da belli ediyor ama karşılık görmüyor.. Kanıt Ateş Üstünde  dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

1977 yılında İzmir’de doğan Hayati Akbaş, Amerika’da Oyunculuk Eğitimi almıştır. Bir dönem radyo da DJ’lik yapmıştır. Amerika’da bir çok reklam filminde ve belgesel çekimlerinde yer almıştır. Şimdilerde Kanıt Ateş Üstünde dizisinde rol almaktadır.

KANIT ATEŞ ÜSTÜNDE DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın