Karavan 1 Aralık Perşembe En Çok Satışı Kim Yaptı


Karavan 1 aralık perşembe günü büyük final öncesinde iki takım arasında rekabet atarken son üç gündür kadınlar takımın kazanması erkekleri tedirgin ederken bunun üzerine dün 300 liralık ödül oyunu kazanmaları ile birlikte aradaki fark iyice azaldı bugün tunanın ekip şefliğinde sıcak çikolata dürüm ayran menüsü ile satış yapan mavi karavan ekibine karşılık berrak hanımın şefliğinde yarışan kırmızı karavan ekibi tantuni atom içeçek ile mücadele ettiler günün oyunu ise siren sesi duyulur duyulmaz hareketli olmak ve görev ihlali yapmamak gerekiyordu gün sonunda 200 lira sermaye ödülünü kadınlar takımı kazandı. Selma hanımın ablasının kendisini ziyarete gelmesi kendisine büyük bir moral oldu

karavanAtv ekranlarında öğle kuşağı uzun süredir dizilerin tekrarı ile doldurulmaya çalışılıyordu bu alandaki boşlukta kanal yönetiminin ne yapacağı merakla beklenirken Karavan isimli yarışma programı ile bu sorunun cevabı bulunmuş oldu.  Didem Uğurlunun sunuculuğunda Hafta içi her gün 13:40 itibari ile başlayan programda 5 bayan 5 erkek kendilerine tahsis edilen karavan içerisinde her gün bir yarışmacının ekip şefliği yaparak oluşturacağı menüyü istanbul’un çeşitli semtlerinde satmaya çalışacaklar iki gruba 5000 lira sermaye verilen yarışmada gün sonunda en yüksek ciroyu yapan takım birinci olurken cuma günü haftanın finalinde ise en az satışı yapan kişi yarışmaya veda etmek zorunda kalacak kendilerine tahsis edilen karavanda her türlü ekipman hazırlanmış bir şekilde yarışmacılara teslim ediliyor.  medyapusulasi.com olarak yarışmacılara kolaylıklar diliyoruz Bay ve Bayan 5 erli iki grupta günün şefinin belirlediği menü için alışveriş yapacak olan ekip arkadaşları belirli bir süre içerisinde malzemelerini almak zorunda ve karavan içerisinde satışa hazır hale getirmek zorundalar yapılan menünün satış fiyatını aynı şekilde ekip şefi belirliyor. Ardından ise  belirlenen satış noktasında çevredeki kişilere yaptıkları ürünü satmaya çalışacaklar toplamda dört haftanın sonunda ise büyük ödülün sahibi olacak. Grupların her gün satıştan kazandıkları para 15 temmuz  dayanışma kampanyasına bağışlanacak.

Gün Sonunda Kadınlar Takımı 986 lira oldu Erkekler Takımı 989 lira  satışı yaptılar bu sonuca göre günün kazananı erkekler takımı oldu.

karavan takımı günü kim kazandı, karavan 1 aralık perşembe, karavan 1 Aralık 2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın