Karavan 1 Kasım 2016 Salı Hangi Takım Kazandı


Karavan 1 kasım salı günü erkekler takımında ekip şefliğini mezarlık görevlisi olan ve takımın neşe kaynağı olan şeref olurken bayrampaşadaki alışveriş merkezinin önünde satış yapmak için belirlediği menü yengen tost ayran ve patates kızartması olarak belirledi buna karşın kadınlar takımında emine hanım takım şefliğinde sigara böreği kurabiye kısır ve limonata menüsü ile en çok satışı yapmak için çaba gösterdiler.

karavanAtv ekranlarında öğle kuşağı uzun süredir dizilerin tekrarı ile doldurulmaya çalışılıyordu bu alandaki boşlukta kanal yönetiminin ne yapacağı merakla beklenirken Karavan isimli yarışma programı ile bu sorunun cevabı bulunmuş oldu.  Didem Uğurlunun sunuculuğunda Hafta içi her gün 13:40 itibari ile başlayan programda 5 bayan 5 erkek kendilerine tahsis edilen karavan içerisinde her gün bir yarışmacının ekip şefliği yaparak oluşturacağı menüyü istanbul’un çeşitli semtlerinde satmaya çalışacaklar iki gruba 5000 lira sermaye verilen yarışmada gün sonunda en yüksek ciroyu yapan takım birinci olurken cuma günü haftanın finalinde ise en az satışı yapan kişi yarışmaya veda etmek zorunda kalacak kendilerine tahsis edilen karavanda her türlü ekipman hazırlanmış bir şekilde yarışmacılara teslim ediliyor.  medyapusulasi.com olarak yarışmacılara kolaylıklar diliyoruz Bay ve Bayan 5 erli iki grupta günün şefinin belirlediği menü için alışveriş yapacak olan ekip arkadaşları belirli bir süre içerisinde malzemelerini almak zorunda ve karavan içerisinde satışa hazır hale getirmek zorundalar yapılan menünün satış fiyatını aynı şekilde ekip şefi belirliyor. Ardından ise  belirlenen satış noktasında çevredeki kişilere yaptıkları ürünü satmaya çalışacaklar toplamda dört haftanın sonunda ise büyük ödülün sahibi olacak. Grupların her gün satıştan kazandıkları para 15 temmuz  dayanışma kampanyasına bağışlanacak.

karavan-1-kasim-saliGün Sonunda Kadınlar Takımı 226 lira Erkekler Takımı 323 lira  satışı yaptılar bu sonuca göre günün kazananı erkekler takımı oldu.

karavan takımı günü kim kazandı, karavan 1 kasım , karavan 1 kasım 2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Karavan 1 Kasım 2016 Salı Hangi Takım Kazandı (1 Yorum)

  1. guzel program cok seviyorum,kadinlari destekliyorum. ozellikle de Emine hanimla, Totoyu destekliyorum.sakin reyting falan diyip programi bitirmeyin.