Karavan 2 Kasım 2016 Çarşamba Erkeklermi Kadınlarmı Kazandı


Karavan 2 kasım Çarşamba günü istanbul maltepede karavanları açan iki grup günün en çok satışını yapmak istiyorlar haftalık satışta kadınlar takımı önde bulunuyor ve aradaki farkı açmayı amaçlarken erkekler takımı ise günü kazanmanın yanında aradaki farkı kapatmak istiyorlar. Öznur kadınlar takımının şefliğini yaparken tarhana çorbası ve pizza menüsü ile güne başlarken erkekler takımında alkım şeflik yaptı ve onun menüsü kumru sosisli sandiviç ve ayran olarak belirledi günün sonunda hangi takım ne kadar kazanmış yazımızın sonunda

karavanAtv ekranlarında öğle kuşağı uzun süredir dizilerin tekrarı ile doldurulmaya çalışılıyordu bu alandaki boşlukta kanal yönetiminin ne yapacağı merakla beklenirken Karavan isimli yarışma programı ile bu sorunun cevabı bulunmuş oldu.  Didem Uğurlunun sunuculuğunda Hafta içi her gün 13:40 itibari ile başlayan programda 5 bayan 5 erkek kendilerine tahsis edilen karavan içerisinde her gün bir yarışmacının ekip şefliği yaparak oluşturacağı menüyü istanbul’un çeşitli semtlerinde satmaya çalışacaklar iki gruba 5000 lira sermaye verilen yarışmada gün sonunda en yüksek ciroyu yapan takım birinci olurken cuma günü haftanın finalinde ise en az satışı yapan kişi yarışmaya veda etmek zorunda kalacak kendilerine tahsis edilen karavanda her türlü ekipman hazırlanmış bir şekilde yarışmacılara teslim ediliyor.  medyapusulasi.com olarak yarışmacılara kolaylıklar diliyoruz Bay ve Bayan 5 erli iki grupta günün şefinin belirlediği menü için alışveriş yapacak olan ekip arkadaşları belirli bir süre içerisinde malzemelerini almak zorunda ve karavan içerisinde satışa hazır hale getirmek zorundalar yapılan menünün satış fiyatını aynı şekilde ekip şefi belirliyor. Ardından ise  belirlenen satış noktasında çevredeki kişilere yaptıkları ürünü satmaya çalışacaklar toplamda dört haftanın sonunda ise büyük ödülün sahibi olacak. Grupların her gün satıştan kazandıkları para 15 temmuz  dayanışma kampanyasına bağışlanacak.

karavan-2-kasim-carsamba-maltepeGün Sonunda Kadınlar Takımı 223 lira Erkekler Takımı 300 lira  satışı yaptılar bu sonuca göre günün kazananı erkekler takımı oldu.

karavan takımı günü kim kazandı, karavan 2 kasım , karavan 2 kasım 2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın