Karavan 22 Kasım Salı En Çok Satışı Hangi Takım Yaptı


Karavan dün yeni yarışmacıları ile yeni bir haftaya merhaba derken kadınlar ve erkekler takımı yeni yüzlerle yarışma başladı bugünkü kadınlar takımında renata hanım ekip şefi oldu bugün rus mutfağına özgü elma pastası kurabiye ve rus mantısı olarak belirleyerek hazırlıklara başladı kadınlar takımında menünün yetişmeyeceği endişesi ile gerilim tavan yaparken berrak sakinleşmek için dolaşmaya çıktı renata hanımın eşi kendisine destek olmak gelirken selma hanımla anlaşamayan renata hanım eşine yaşananları anlatırken ağlamaya başladı. Erkekler takımında ise kumru ve ayran yaparak hızlı ve kolay satış yapabilme amacı ile satışa başladılar ekip şefi olan tunahan bugüne özel tango gösterisi yaparak karavanına müşteri çekmeye çalıştılar

karavanAtv ekranlarında öğle kuşağı uzun süredir dizilerin tekrarı ile doldurulmaya çalışılıyordu bu alandaki boşlukta kanal yönetiminin ne yapacağı merakla beklenirken Karavan isimli yarışma programı ile bu sorunun cevabı bulunmuş oldu.  Didem Uğurlunun sunuculuğunda Hafta içi her gün 13:40 itibari ile başlayan programda 5 bayan 5 erkek kendilerine tahsis edilen karavan içerisinde her gün bir yarışmacının ekip şefliği yaparak oluşturacağı menüyü istanbul’un çeşitli semtlerinde satmaya çalışacaklar iki gruba 5000 lira sermaye verilen yarışmada gün sonunda en yüksek ciroyu yapan takım birinci olurken cuma günü haftanın finalinde ise en az satışı yapan kişi yarışmaya veda etmek zorunda kalacak kendilerine tahsis edilen karavanda her türlü ekipman hazırlanmış bir şekilde yarışmacılara teslim ediliyor.  medyapusulasi.com olarak yarışmacılara kolaylıklar diliyoruz Bay ve Bayan 5 erli iki grupta günün şefinin belirlediği menü için alışveriş yapacak olan ekip arkadaşları belirli bir süre içerisinde malzemelerini almak zorunda ve karavan içerisinde satışa hazır hale getirmek zorundalar yapılan menünün satış fiyatını aynı şekilde ekip şefi belirliyor. Ardından ise  belirlenen satış noktasında çevredeki kişilere yaptıkları ürünü satmaya çalışacaklar toplamda dört haftanın sonunda ise büyük ödülün sahibi olacak. Grupların her gün satıştan kazandıkları para 15 temmuz  dayanışma kampanyasına bağışlanacak.

karavan-9-kasim-carsambaGün Sonunda Kadınlar Takımı  lira Erkekler Takımı lira  satışı yaptılar bu sonuca göre günün kazananı erkekler takımı oldu.

karavan takımı günü kim kazandı, karavan 22 kasım salı, karavan 22 kasım 2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın