Karavan 24 Kasım Perşembe En Çok Satışı Hangi Takım Yaptı


Karavan 24 kasım perşembe günü haftanın finaline bir gün kala iki takım arasında mücadele tüm hızıyla devam ediyor bugün erkekler takımdan can ekip şefliği yaparken bugünkü menüsünü burger ayran elma dilimli patates menüsü ile güne başladı dışarıdaki satışı tuna ve nayim bey yaparken alış veriş merkezinde takımı için satış yapmaya çıktılar kadınlar takımında ise berrak hanım ekip şefliği yaptı dürüm ayran çorba olarak satışını yaparken selma hanım karavan etrafındaki insanları karavana çekmeye çalışırken nuran hanım elindeki tepsi ile satış yaptılar didem uğurlu iki ekibede satışa destek olmaları için lahmacun gönderdi böylece iki takımda menülerine zenginlik katarak satış oranlarını artırmmaya çalıştılar.

karavanAtv ekranlarında öğle kuşağı uzun süredir dizilerin tekrarı ile doldurulmaya çalışılıyordu bu alandaki boşlukta kanal yönetiminin ne yapacağı merakla beklenirken Karavan isimli yarışma programı ile bu sorunun cevabı bulunmuş oldu.  Didem Uğurlunun sunuculuğunda Hafta içi her gün 13:40 itibari ile başlayan programda 5 bayan 5 erkek kendilerine tahsis edilen karavan içerisinde her gün bir yarışmacının ekip şefliği yaparak oluşturacağı menüyü istanbul’un çeşitli semtlerinde satmaya çalışacaklar iki gruba 5000 lira sermaye verilen yarışmada gün sonunda en yüksek ciroyu yapan takım birinci olurken cuma günü haftanın finalinde ise en az satışı yapan kişi yarışmaya veda etmek zorunda kalacak kendilerine tahsis edilen karavanda her türlü ekipman hazırlanmış bir şekilde yarışmacılara teslim ediliyor.  medyapusulasi.com olarak yarışmacılara kolaylıklar diliyoruz Bay ve Bayan 5 erli iki grupta günün şefinin belirlediği menü için alışveriş yapacak olan ekip arkadaşları belirli bir süre içerisinde malzemelerini almak zorunda ve karavan içerisinde satışa hazır hale getirmek zorundalar yapılan menünün satış fiyatını aynı şekilde ekip şefi belirliyor. Ardından ise  belirlenen satış noktasında çevredeki kişilere yaptıkları ürünü satmaya çalışacaklar toplamda dört haftanın sonunda ise büyük ödülün sahibi olacak. Grupların her gün satıştan kazandıkları para 15 temmuz  dayanışma kampanyasına bağışlanacak.

karavan-9-kasim-carsambaGün Sonunda Kadınlar Takımı 806 lira Erkekler Takımı 708 lira  satışı yaptılar bu sonuca göre günün kazananı kadınlar takımı oldu.

karavan takımı günü kim kazandı, karavan 24 kasım perşembe, karavan 24 kasım 2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın