Karavan 27 Ekim 2016 Perşembe Hangi Takım Kazandı


Karavan 27 Ekim Perşembe günü Erkekler takımında bugün Erman ekip şefliğini yapıyor bugünkü menüsü Sucuk Ekmek ve Cup Cake yaparak en çok satışı yaparak günün finalinde kadınlar takımını geride bırakmaya çalışacaklar
Kadınlar Karavanında ise bugünkü takım liderliğini İlknur hanım yapıyor bugünkü menü olaya paçanga böreği gözleme çay ve ayran üzüm hoşafı beşlisi ile satış yapmaya çalışacaklar. İki takımın satış yapacakları yer kadıköy meydanı çevresi olarak belirlendi.

karavanAtv ekranlarında öğle kuşağı uzun süredir dizilerin tekrarı ile doldurulmaya çalışılıyordu bu alandaki boşlukta kanal yönetiminin ne yapacağı merakla beklenirken Karavan isimli yarışma programı ile bu sorunun cevabı bulunmuş oldu.  Didem Uğurlunun sunuculuğunda Hafta içi her gün 13:40 itibari ile başlayan programda 5 bayan 5 erkek kendilerine tahsis edilen karavan içerisinde her gün bir yarışmacının ekip şefliği yaparak oluşturacağı menüyü istanbul’un çeşitli semtlerinde satmaya çalışacaklar iki gruba 5000 lira sermaye verilen yarışmada gün sonunda en yüksek ciroyu yapan takım birinci olurken cuma günü haftanın finalinde ise en az satışı yapan kişi yarışmaya veda etmek zorunda kalacak kendilerine tahsis edilen karavanda her türlü ekipman hazırlanmış bir şekilde yarışmacılara teslim ediliyor.  medyapusulasi.com olarak yarışmacılara kolaylıklar diliyoruz Bay ve Bayan 5 erli iki grupta günün şefinin belirlediği menü için alışveriş yapacak olan ekip arkadaşları belirli bir süre içerisinde malzemelerini almak zorunda ve karavan içerisinde satışa hazır hale getirmek zorundalar yapılan menünün satış fiyatını aynı şekilde ekip şefi belirliyor. Ardından ise  belirlenen satış noktasında çevredeki kişilere yaptıkları ürünü satmaya çalışacaklar toplamda dört haftanın sonunda ise büyük ödülün sahibi olacak. Grupların her gün satıştan kazandıkları para 15 temmuz  dayanışma kampanyasına bağışlanacak.

karavan-27-ekim-persembe-gunun-finaliGün Sonunda Kadınlar Takımı 277  lira Erkekler Takımı 391 lira  satışı yaptılar bu sonuca göre günün kazananı erkekler takımı oldu.

karavan takımı günü kim kazandı, karavan 27 ekim , karavan 27 ekim 2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın