Karavan 28 Kasım Pazartesi Kadınlarmı Erkeklermi En Çok Satışı Yaptı


Karavan 28 Kasım Pazartesi günü kadınlar takımı cuma günü ekip arkadaşlarından bir kişinin elenmesi nedeni ile bu hafta yarışmaya 3 kişi devam ediyorlar selma hanımın ekip şefliğinde etli pilav sahlep ayrandan oluşan menüsü ile güne başlarken günün ilk saatlerinde kadınlar karavanında yemek yetiştirememe kaygısı nedeni ile stres dolu anlar yaşanırken satış yapmadan berrak erkekler karavanına ikramda bulunması nuran ve selma hanım tarafından tepkiyle karşılanırken ekip şefi selma hanım berrağa karavana gelme diyerek bağırdı bugün ek süre ödülünde hiç konuşmadan en çok satışı yapan takım 5 dk ek süre kazanmak için mücadele verdiler tuna ve selmanın yarıştığı bu bölümde selma hanım daha kısa sürede satış yaparak takımına beş dakika kazandırdı fakat selma ve berrak tartışmasından dolayı bu ek süreyi birbirilerine laf atmaları ile geçti. Erkekler takımında mehmet bey şefliğinde kol böreği ayran çin böreği yaparak satış için menüsü hazırladı.

karavanAtv ekranlarında öğle kuşağı uzun süredir dizilerin tekrarı ile doldurulmaya çalışılıyordu bu alandaki boşlukta kanal yönetiminin ne yapacağı merakla beklenirken Karavan isimli yarışma programı ile bu sorunun cevabı bulunmuş oldu.  Didem Uğurlunun sunuculuğunda Hafta içi her gün 13:40 itibari ile başlayan programda 5 bayan 5 erkek kendilerine tahsis edilen karavan içerisinde her gün bir yarışmacının ekip şefliği yaparak oluşturacağı menüyü istanbul’un çeşitli semtlerinde satmaya çalışacaklar iki gruba 5000 lira sermaye verilen yarışmada gün sonunda en yüksek ciroyu yapan takım birinci olurken cuma günü haftanın finalinde ise en az satışı yapan kişi yarışmaya veda etmek zorunda kalacak kendilerine tahsis edilen karavanda her türlü ekipman hazırlanmış bir şekilde yarışmacılara teslim ediliyor.  medyapusulasi.com olarak yarışmacılara kolaylıklar diliyoruz Bay ve Bayan 5 erli iki grupta günün şefinin belirlediği menü için alışveriş yapacak olan ekip arkadaşları belirli bir süre içerisinde malzemelerini almak zorunda ve karavan içerisinde satışa hazır hale getirmek zorundalar yapılan menünün satış fiyatını aynı şekilde ekip şefi belirliyor. Ardından ise  belirlenen satış noktasında çevredeki kişilere yaptıkları ürünü satmaya çalışacaklar toplamda dört haftanın sonunda ise büyük ödülün sahibi olacak. Grupların her gün satıştan kazandıkları para 15 temmuz  dayanışma kampanyasına bağışlanacak.

Gün Sonunda Kadınlar Takımı 578 lira Erkekler Takımı 656 lira  satışı yaptılar bu sonuca göre günün kazananı kadınlar takımı oldu.

karavan takımı günü kim kazandı, karavan 28 kasım perşembe, karavan 28 kasım 2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın