Karavan 7 Kasım Pazartesi Hangi Takım Kazandı


Karavan 7 kasım 2016 pazartesi yeni bir hafta yeni bir macera başladı geçtiğimiz hafta erkekler takımı geriden gelerek kadınlar takımını geçerek zafer elde etmişti ve kadınlar takımında emine hanım elenmiş büyük finale az bir zaman kala bu hafta ve önümüzdeki haftanın önemi artıyor erkekler 3043 kadınlar takımı 2844 lira kasalarında var bu hafta iki takımda dörder kişi yarışacaklar ve bu hafta eleme gününde hangi takım az satış yaparsa o takımın en az satış yapan takım şefi yarışmaya veda edecek bugün hüsniye hanım takım şefliği ile içli köfte acılı ayran ve limonata ile haftanın ilk gününe başladı erkekler takımı ise baharatlı tavuk ayran ve ekmek arası tavuk satışı yaparak günü önde kapatmaya çalıştılar.

karavanAtv ekranlarında öğle kuşağı uzun süredir dizilerin tekrarı ile doldurulmaya çalışılıyordu bu alandaki boşlukta kanal yönetiminin ne yapacağı merakla beklenirken Karavan isimli yarışma programı ile bu sorunun cevabı bulunmuş oldu.  Didem Uğurlunun sunuculuğunda Hafta içi her gün 13:40 itibari ile başlayan programda 5 bayan 5 erkek kendilerine tahsis edilen karavan içerisinde her gün bir yarışmacının ekip şefliği yaparak oluşturacağı menüyü istanbul’un çeşitli semtlerinde satmaya çalışacaklar iki gruba 5000 lira sermaye verilen yarışmada gün sonunda en yüksek ciroyu yapan takım birinci olurken cuma günü haftanın finalinde ise en az satışı yapan kişi yarışmaya veda etmek zorunda kalacak kendilerine tahsis edilen karavanda her türlü ekipman hazırlanmış bir şekilde yarışmacılara teslim ediliyor.  medyapusulasi.com olarak yarışmacılara kolaylıklar diliyoruz Bay ve Bayan 5 erli iki grupta günün şefinin belirlediği menü için alışveriş yapacak olan ekip arkadaşları belirli bir süre içerisinde malzemelerini almak zorunda ve karavan içerisinde satışa hazır hale getirmek zorundalar yapılan menünün satış fiyatını aynı şekilde ekip şefi belirliyor. Ardından ise  belirlenen satış noktasında çevredeki kişilere yaptıkları ürünü satmaya çalışacaklar toplamda dört haftanın sonunda ise büyük ödülün sahibi olacak. Grupların her gün satıştan kazandıkları para 15 temmuz  dayanışma kampanyasına bağışlanacak.

karavan-7-kasim-pazartesi-hangi-takim-ondeGün Sonunda Kadınlar Takımı 230 lira Erkekler Takımı 248 lira  satışı yaptılar bu sonuca göre günün kazananı erkekler takımı oldu.

karavan takımı günü kim kazandı, karavan 7 kasım , karavan 7 kasım 2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 7 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın